June 16, 2024

Şıklık Dozunu Yükselten Parçalar

Bazı parçalar stilinize eklediğiniz an onu olduğundan daha şık ve pahalı gösterir. Kabul ediyoruz stiliniz aldığınız parçaların değeri ile oluşmaz ama yine de arada bir de olsa lüks parçalar giymeyi seviyor ama bütçe ayıramıyorsanız çözümü basit. Söz veriyoruz aşağıda sayacağımız parçalar ile dolabınızın stil dozu bir üst seviyeye yükselecek!

Saten Elbiseler

Dışarıdaki tüm elbise trendleri arasında hiçbiri saten kumaşlara sahip olanlar kadar pahalı görünmüyor. Düğünler ya da sadece daha şık olmanız gereken bir yer için olsun, saten bir elbisenin üstesinden gelemeyeceği hiçbir yaz etkinliği yoktur.

Ekru Kot Pantolonlar

Daha açık renkli kot pantolonlar, sıcak aylarda her zaman geri döner. Çoğu zaman olduğu gibi, kıyafetlerinizi daha kaliteli hale getirebilecek küçük şeylerdir, saf beyaz kot pantolonları tercih etmek yerine, daha pahalı görünme eğiliminde oldukları için kirli beyaz veya ekru çiftleri aramanızı öneririz.

Baskılı Eşarplar

Amacınız zengin ve havalı görünmekse, baskılı kare bir eşarp sizi kesinlikle oraya götürecektir. Saçınıza veya boynunuza takılan veya çantanızın askısına bağlanan bu aksesuar, en pahalı görünen kıyafetlerde sıkça gördüğümüz bir detay.

Boxy Deri Ceketler

Deri motorcu ceketleri klasiktir, bunu biliyoruz, ancak biraz daha yüksek görünen bir şey için pazardaysanız, şu anda moda sahnesine hakim olan kutu gibi görünen stilleri arayın. Metal donanıma daha az vurgu yapıldığında ve şık siluete daha fazla odaklanıldığında, bunlar gözlerimize daha çok para harcanmış gibi görünüyor.

Çizgili Triko

Listemizdeki belki de en çok talep gören ürün olan çizgili triko, şu anda moda insanları arasında inanılmaz derecede popüler olduğunu kanıtlıyor. Breton çizgisinde doğası gereği lüks olan bir şey var

Lacivert Takımlar

Sıcak aylara girerken, siyah takımlarınızı daha yumuşak ama daha az şık olmayan bir lacivert tonunda parçalarla döndürmeyi düşünebilirsiniz.

İnci Takılar

Görünüşünüz için çok çaba sarf etmiş gibi görünmek istediğinizde, ancak gerçekte buna ne zamanınız ne de sabrınız olmadığında, sadece inci takılar ekleyin. Et voilà—kıyafetiniz pahalı görünüyor.

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama