June 22, 2024

Şimdi Al Her zaman Giy! Ofis Stilinin Olmazsa Olmazları

Yeni trendler, yeni etiketler ve bir şeyleri giymenin yeni yolları hakkında haber yazmayı ne kadar seviyor olsak da, bir klasiği yenemezsiniz ve onlarca yıl olmasa bile yıllarca seveceğiniz bir gardırop inşa etmek tartışmasız daha önemlidir. Satın aldığınız ürünlerin uzun ömürlü olmasını düşünmek, yalnızca modaya daha sürdürülebilir bir yaklaşıma sahip olmanın bir yolu olmakla kalmaz, aynı zamanda zamansız ve gerçekten sizi hissettiren bir stil oluşturmanıza da yardımcı olur.

Kapsül gardırop fikri, 2014 yılı civarında, bir dizi endüstri figürünün tamamıyla mükemmel bir şekilde eşleşen parçalardan oluşan kompakt bir dolabı tanıtmasıyla gerçek bir heyecan yarattı. Her zaman trendlerin üzerinde yükseleceğini düşündüğümüz bazı ürünler var, bu da onları yatırım yapmak ve kapsül (ya da kapsül olmayan) gardırobunuza eklemek için mükemmel parçalar yapıyor.

Onlarca yıldır popüler olan kot pantolonlardan sonsuza kadar değer vereceğiniz aksesuarlara kadar, asla ölmeyecek en şık parçalar burada.

Siyah Blazer

Siyah bir blazer ceket, yıl boyunca gardırobunuzda çok çalışacaktır; Kot pantolon, deri parçalar, tozluk, etek, elbise ve daha fazlası ile giyin. Frankie Shop’un klasik tarzını seviyoruz, ancak daha uygun fiyatlı bir alternatifle de  yanlış gidemezsiniz.

Kişiye Özel Pantolon

Özel dikim pantolonlardan çok daha klasik olamaz. İster basit bir kazak ve botlarla giydirin, ister bir gömlek ve topuklu ayakkabılarla cila ekleyin, bu, gelecek birçok mevsim size hizmet edeceği kesin olan şık bir yatırımdır. Bize güven.

Midi Saten Etek

Son birkaç yılda daha uzun etekler çoğaldı ve midi etekler, gösterişli bir makyaj için moda kalabalığının vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Sade bir siyah slip etek seçin veya metalik ya da değerli taş tonlarını tercih edin.

Beyaz Jean

Denim söz konusu olduğunda, herkesin bir beyaz kot pantolona sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Kışın blazer veya triko, yazın ise bluz veya ipek atlet ile kombinleyebilirsiniz.

Trençkot

Tasarımcılar, editörler, ünlüler ve etkileyiciler tek bir konuda hemfikir: Klasik bir trençkotu asla modası geçmez.

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama