July 20, 2024

Şimdi Alıp Sonsuza Kadar Giyebileceğin Ayakkabılar

“Kapsül gardırop” kelimelerini okuduğunuzda, muhtemelen zihninizde bazı eşyaların görüntüleri belirecektir. Gıcır gıcır beyaz bir gömlek ya da kutu gibi siyah bir blazer ceket. Düzenli bir dolabın temel taşları çoğunlukla içgüdüseldir; her gün kullandığınız parçaları düşünün, ardından yüksek kaliteli yinelemelere yatırım yapın.

Ayakkabılar ise başka bir hikaye. Her sezon ortaya çıkan çok sayıda cazip düz ayakkabı, bot ve stiletto ile bu özel kategoriyi düzene sokmak zor olabilir. Çok fazla seçenek olması, gerçekten zamansız stilleri belirlemenin zor olduğu anlamına geliyor. Babetler geçici bir trend mi yoksa sonsuza kadar sevilecek bir satın alma mı? Sadece gece dışarı çıkarken giyeceğiniz topuklu ayakkabılar için para harcamaya değer mi?

Ekibimiz, her kapsül gardıropta yer alması gereken beş ayakkabıyı belirlemek için bir araya geldi. Abartısız yarım botlardan her şeyle giyilebilen spor ayakkabılara kadar, aşağıdaki çiftleri en kısa sürede istek listenize eklemenizi öneririz.

 

Mokasenler

Şık siyah makosen ayakkabılar, ofis kıyafetlerinden sade bir kot pantolon ve kazak kıyafetine kadar her şeyle uyum sağlayarak yıl boyunca size hizmet edecektir. Yatırım yapmaya değip değmeyeceğini merak ediyorsanız, 50’li yıllardan beri kullanılıyor ve hala eskime belirtisi göstermiyor. Taba ve kahverengi tonları da jean kombinlerine ayrı bir hava katıyor bizden söylemesi.

 

Bilekte Botlar

Sonbahar geldiğinde, bir bilek botundan daha iyi bir ayakkabı seçeneği yoktur. Bir çift düz Chelsea bot ile güvenli bir seçim yapın ya da topuklu bir siluet ile kombininizi (görsel ve gerçek anlamda) yükseltin. Bu eşsiz parça hem elbise ve eteklerle hem jean ve klasik pantolonlarla çok uyumlu duruyor. Her kombinin kurtarıcı parçası yapabilirsiniz. Kararsız mı kaldınız? Bilekli botlar yanınızda.

 

Akıllı Babetler

2023 düz ayakkabı yılı oldu, ancak bu zamansız ayakkabı uzun vadeli kapsül gardırobunuzda bir yeri hak ediyor. Babetlerin büyük dönüşü sessiz ve derinden oldu. Her ne kadar seveni kadar nefret edeni de olsa babetler uzun süre aramızda olmaya devam edecekler gibi görünüyor.

 

Beyaz Spor Ayakkabılar

Boş zaman görünümünüzü parlak beyaz spor ayakkabılarla tamamlayın. Taze ve modern, doğru çift her zaman havalı görünmenin anahtarıdır.

 

Alçak Topuklular

Akşam planlarınız mı var? Stilinize karşılık rahatlığınızdan ödün vermenizi gerektirmeyen zarif topuklu ayakkabılarla çıkın.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama