April 25, 2024

Şimdiden Giymeye Başlayacağınız Popüler Sonbahar Trendleri

Havalar serinledikçe yeni sezon trendleri hakkında heyecanımız daha da artıyor. Bu yıl hem sonbahar hem kış trendlerinde havanın da getirdiği rehavetle normalde çok renge rastlamayız. Ancak 2021 sonbaharı için normalde gördüğümüzden daha canlı ve kutlamalı parçalarla her zamankinden daha eklektik bir karışım var. Zaman parçalar  her zaman gardıroplarımızda yeri olacak ve çoğu kıyafetimizin temelini oluşturacak olsa da, sonbahar görünümünüze biraz daha enerji katabilecek birkaç ekleme var. Haydi birlikte bakalım.

 

Yelek Bluzlar

Yelek ve süveterlerin önlenemez yükselişine son 2 sezondur tanık oluyoruz fakat bu kez yelek tek başına başrolde! Direkt bir üst giyim parçası gibi stilinize katın ve aynı renkte güzel dikilmiş bir kumaş pantolonla kombinleyin.

 

Tartan Ve Kare Deseni

Tartan ve kare de çiçek deseni gibi her sezon karşımıza çıkıyor buna alışkınız fakat bu sene tartanlar ve kareler biraz büyük olacak gibi görünüyor. Özellikle kırmızı renkte olanlarından gözünüzü ayırmayın.

 

Kermit Yeşili

2021’in hiç şüphesiz en dikkat çeken rengi bu patlayan yeşil tonu! Ceketler, etekler, çantalar, gömlekler, elbiseler ve ayakkabılar kendinizi hazırlayın kermit yeşili geliyor. Bu iddialı rengi kendi gibi iddialı pembelerle bir arada kullanıp cesur görünümünüzü bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

 

Kaba Diz Üstü Botlar

Kaba botlara zaten son 5 senedir gözlerimiz alıştı şimdi sıra kaba çizmelerde! Kalın tabanlı, daha sportif ve maskülen görünen bu çizmeleri feminen bir elbise ile tamamlayıp farklı ve cesur bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Kesik Modası

İlk bakışta fazlasıyla cesur olabilir fakat bu kesik modasını daha çok üst giyime uyarlayıp farklı dekoltelerle daha şık görünebilirsiniz.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama