April 25, 2024

Sokak Stilinden İlham Alın!

Bazen sürekli aynı kıyafetleri giymekten sıkıldığınız anlar olmuştur. Böyle durumlarda biraz ilham almak için Instagram, Pinterest gibi dijital platformlara başvurduğumuz günler olur fakat söz konusu ilham almak olduğunda sokaktan daha iyi bir yer olamaz! Siz de bu sıralar kendinizi biraz sıkılmış hissediyorsanız bu yaz sokakta neler moda gelin birlikte göz atalım.

Minimal Görünüm
Tek parça bir kıyafetle şık olmanın yerini hiçbir şey tutamaz değil mi? Birkaç yazdır çok moda olan ince askılı elbiseler, sokakta en çok karşımıza çıkan trendlerden biri. Modeli sebebiyle daha çok özel bir etkinlikte giyilebilecek gibi düşünseniz de altına giyeceğiniz sandalet ve spor ayakkabılarla bu elbiseleri sokağa da taşıyabilirsiniz.

Etek + Sneakers
Bu yazın bir diğer dikkat çekici parçası saten midi eteklerin en konforlu hali sneakers ile kombinlenmiş hali. Üzerine ister çok şık bir bluz giyin ister en sevdiğiniz grubun baskısı olan bir tişört, bu dikkat çekici parça günü kurtarmaya çoktan hazır.

Baştan Ayağa Kahverengi
Kahverenginin hemen her tonu bu yaz en çok karşılaştığımız renklerden. Tek bir rengi giymek bazen riskli ve zor bir iş olabilir fakat seçtiğiniz parçalar arasında uyumu yakaladığınızda o kadar da zor olmadığını ve ne kadar şık göründüğünü fark edeceksiniz.

Desen Üstü Desen
Yıllardır desen dünyasının hükümdarı olan çiçek desenleri son birkaç sezondur yerini diğerlerine bırakmaya başladı. Özellikle bu sene her yerde fazlasıyla gördüğümüz puantiye deseni, sokakta en sık karşımıza çıkanlardan. Tek bir deseni yalnızca düz renklerle kombinlediğimiz o günler geride kaldı. Desen üzeri desen kombinine bir şans verin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama