June 22, 2024

Sonbahar Kış Sezonunda Trend Olacak Renkler

Editörler ve moda tutkunları, bir sonraki hazır giyim ve aksesuarın olmazsa olmazlarını gözden geçirirken, biz de Sonbahar’ın yükselen renk trendlerini not alıyoruz. Geçmiş sonbahar mevsimlerinde olduğu gibi, 2021’de kil ve asker yeşili gibi geleneksel olarak daha sıcak tonlara belirgin bir geçiş oldu. Fuşya ve gümüş gibi daha parlak renkler de dikkat çekici renk kombinasyonlarıydı. Sonbahar için hangi tonları tahmin ettiğimizi keşfetmek için kaydırmaya devam edin.

 

 

İndigo

Bu ayırt edici mavi ton, podyumda elbiseler, ponponlar ve tabii ki denimlerde çokça karşım Rengin de daha yüksek konsantrasyon seviyelerini desteklediği söyleniyor.

 

 

Ordu Yeşil

Günlük kıyafet seçimlerinde en çok göreceğimiz renk bu sonbahar ordu yeşili.  Yeşilin bu tonu rugan ceketler, mini elbiseler ve havalı batik baskılarda yeniden tasarlandı.

 

 

Kil ile oynayın

Sonbahar gardırobunuzu mevcut kahverengi aksesuarlarınızla kombinleyebileceğiniz kabarık bomber ceketler, kazak elbiseler ve pardösülerle ısıtın.

 

 

Kırmızı görmek

Bu maksimalist ana renk, minimalist gardırop koleksiyonlarına uyum sağlayabilir. Klasik kesim takım elbiselerinize kırmızıyı ekleyin veya küçük siyah elbisenizi daracık kırmızı bir versiyonla değiştirin.

 

 

Fuşya ile Eğlence

Cesur bir fuşya renk paleti ile herhangi bir parçayı canlandırın. Camel, gri veya fildişi nötr tonlarıyla ultra parlak tonu azaltın.

 

 

Leylak

Pastel pembe üzerinde hareket edin. Lila, bodycon elbiseler, dış giyim ve tepeden tırnağa takım elbise şeklinde sahneyi ele geçiriyor.

 

 

 

Gümüş

Gümüşlerinizi özel günler için saklamanıza gerek yok. Pileli etekler, blazer ceketler ve örgüler gibi günlük zımbalarda canlandırıcı renkleri sergileyin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama