April 25, 2024

Sonbahar Kış Sezonu En Dikkat Çeken Trendler

Modadan uzak evlerde geçirdiğimiz neredeyse 2 yıldan sonra pandemide sosyal mesafeli ve dijital podyumlar ile yeni trendler de meraklısıyla kavuşmuş oldu. Kuşkusuz giysilere de yansıyan bir güven ile bu sonbaharın modaya bakışı cesur ve korkusuz. Görünüşe göre, hem tasarımcıların kendileri hem de müşterileri, evde eşofmanlarla geçirdikleri bir yıldan sonra, markaların arkasındaki ekipler bu sonbaharda terzilik konusunda biraz canlanma öngörüyor.

Sezon, son birkaç sezondan çok daha güçlü bir estetiğe ev sahipliği yapacak olsa da, ana trendler içinde son zamanlara selam niteliğinde ince tasarım detayları var.

Yüksek ve Hızlı Moda Bir arada

Son on sekiz ayı giyerek geçirdiğiniz eşofmanlarınızdan vazgeçmeye hazır değil misiniz?  En sevdiğiniz rahat örgüleri daha şık gece kıyafetlerinizin üstüne veya altına yerleştirmek onları hem çok daha rahat hem de çok yönlü bir gündüz seçeneği haline getirecek.

 

Mega Örgüler

Konfor tutkunları için bir güzel haber daha; triko elbette sonbaharın geldiği dakikalarda her zaman büyük bir haberdir. XXL maxi’ler, sonsuz katmanlar, rahat aksesuarlar bu sonbaharda triko söz konusu olduğunda görünümün sınırı yok.

 

Out

Geçen yıldan sonra büyük bir terzilik değişikliği arayanlar için sizi Out trendiyle tanıştıralım. “Bunu gerçekten giyebilir miyim?” dedirten payetli, ışıltılı, kloş, ışıltılı, deri taşıyan kemerleri düşünün. Canınız ne isterse onu giydiğiniz bu sezona hoşgeldiniz.

 

Tek Başına Doygunluk

Bu sonbaharda renginizi cesurca kullanmanın zamanı geldi, ancak birbiriyle çatışan gölgelerin hakim olduğu son sezonların aksine, her şey görünüşünüzü tek renkte tutmakla ilgili. Gözünüze lezzetli limon sarısı bir ceket mi taktınız? Pantolonunu da alın ve hatta uygun bir çanta ve ayakkabı düşünün.

 

Elbise üstü süveter trendine benzer şekilde bu kez başrolde biraz daha kurumsal bi isim var: gömlek! . En sevdiğiniz beyaz gömleğinizi alın ve bir elbisenin altına giyin. Bu kadar basit. Elbiseniz ister straplez, v yakalı, yuvarlak yakalı veya bele giyilen dar büstiyer tarzı olsun, katmanlı yaka, normalde daha rahat bir siluete şık ve resmi bir boyut katacaktır.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama