April 21, 2024

Sonbahar Stilin İçin Ünlülerden İlham Al !

Söz konusu ilham almak olduğunda bazen tıkandığımız, seçim yapmakta zorlandığımız zamanlar olabiliyor. Neyse ki dijital bir çağda yaşıyoruz ve en sevdiğimiz ünlülerin attıkları adımdan içtikleri çaya kadar bilgi sahibiyiz. Eskiden sadece stilistleri tarafından giydirilen ünlüler artık gündelik kıyafetleriyle, tatil yaptıkları sırada, akşam çıkarken her anlarını bizimle paylaşıyorlar ve herkes kendisinin stilisti olma yolunda ilerliyor. Hazır yeni sezon yeni başlangıçlara gebe iken gelin birlikte çokça sevilen ünlülerin stilinden ilham alalım.

1. Margot Robbie
Margot Robbie’nin oyunculuğu gibi kişisel stili de zaman geçtikçe gelişiyor. Eskiden kırmızı halıda o kadar da beğenilmeyen güzel oyuncu artık en şık starlar arasında anılıyor. Günlük kıyafetlerinde rahat parçalar seçen Margot’nun, denim on denim, topuklu ayakkabı kombinine bayıldık.

2. Lily Aldridge
Her ne kadar tek parça konforu sağlasa da tulum giymek çoğu zaman herkesin kotarabileceği bir görünüm değildir. Lily Aldridge militar esintiler taşıyan tulumunu tam sonbaharlık topuklu botlar ve camel rengi çantayla tamamlamış ve kusursuz bir tulum kombini yaratmış.

3. Naomi Watts
Sonbahar geldi diye yazın en sevdiğimiz trendlerinden de vazgeçecek değiliz. Neredeyse ayakta yokmuş gibi duran incelikle şeritli topuklu ayakkabılar hala radarımızda. Naomi Watts’ın yaptığı gibi şık bir elbise ile kombinleyebilirsiniz, yalnız dikkat edin üşütmeyin.

4. Rosie Huntington-Whiteley
Yaz bitti diye beyaz kıyafetlerinizi çekmecelere kaldırmadınız değil mi? Rosie Huntington-Whiteley sonbaharda beyaz nasıl giyilir’in dersini verir nitelikte bir kombinle karşımızda. Örgü eteği, bej ceketi ve sezonun en hit trendi kare uçlu terlikleriyle ilham dolmamızı sağladı bile.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama