June 18, 2024

Sonbahar Yaklaşırken Bu Sene Sonu En Çok Göreceğimiz Jean’leri Tanıyalım

Sonbahar yaklaşırken, yeni sezon denim trendleri de sezona damgasını vuracak. Kot pantolonlar gardıroplarımızın vazgeçilmezi olsa da, trend döngülerindeki iniş çıkışlardan kesinlikle etkilenmiyorlar. Her sezon yeni bir jean alın demiyoruz, alışveriş temposu daha çok yıllık oluyor, ama sezonun önemli siluetlerini takip etmeyi seçebilirsiniz, böylece dolabınızdan onlara uygun bir şeyler çıkarabilirsiniz ya da ilham gelirse yeni bir stil seçebilirsiniz.

 

Bu sezon, farkında olmanız gerektiğini düşündüğümüz beş yeni trend var. Bunların sonbahar ’23 koleksiyonlarında podyuma çıktığını gördük ve bunları Instagram’da ve yeni gelenler bölümlerinde görmek önemlerini daha da pekiştirdi. Bilinmesi gereken büyük temalar neler mi? Kotlar uzuyor ve bollaşıyor, beller aşağıya iniyor ve erken dönemlere olan eğilim giderek güçleniyor. Bununla birlikte, her bir siluetin ayrıntılarını, sonbahar koleksiyonlarında nerede göründüğünü keşfetmek ve favori alışveriş seçimlerimizi görmek için okumaya devam edin.

  1. Bol, salaş jeanler tüm yıl boyunca denimimizi tanımladı ve sonbahar/kış koleksiyonları bildiğimizi düşündüğümüz şeyi doğruluyor: büyük bedenler hiçbir yere gitmiyor. Ancak tasarımcıların bu geniş jeanleri stilize etme biçimleri, erken dönem köklerinden ziyade, kesinlikle yükselmiş durumda. Bu jeanleri trençkot ya da maksi palto gibi şık bir terzilik ürünü ile eşleştirin ve deri kemer ya da dokuma katırlarla lüks bir görünüm elde edin.

  1. Bunlar sofistike bir dokunuşa sahip klasik jeanler. Versace ve Victoria Beckham da dahil olmak üzere sonbahar podyumlarında koyu yıkamalı denimlerin şık bir şekilde dikildiğini gördük. Kot pantolonlar gündelik kıyafetlerle eşanlamlı olsa da, bunların yıkaması, kalıbı ve stili aksini kanıtlıyor.

  1. Evet, denim etekler kalıcı olacak. Bu trende erkenden yatırım yaptıysanız tebrikler, çünkü bu sonbaharda yere kadar uzanan maksi etekler, kot pantolonlarınızın yerini almakla tehdit eden It denim parçası olmaya aday. Etekler, 00’lerin nostaljisini canlandırıcı bir şekilde giyilebilir hale getiriyor ve podyumdaki çeşitli stil fikirlerine dayanarak, eğlenceli, minimal, sinirli veya bunların arasında herhangi bir şey olsun, her türlü kişisel stil estetiği için şaşırtıcı derecede çok yönlüdür.

  1. Biliyoruz, biliyoruz, henüz yüksek bel jean kafasından çıkmadık. Düşük bel jeanler sonbahar/kış ’23 için yine menüde ve bu sizin için iyi ya da kötü haber olsun, bir şey açık: bu sonbahar, düşük bel jeanler, göbeği açıkta bırakan bel hatlarını dengeleyen daha geniş ve rahat kalıplarıyla kesinlikle daha kolay giyilebilir.

  1. Çift denim “modası geçmiş” olmasa da, son birkaç yıldır öncelik listemizin başında yer almıyordu, ancak şimdi sarkacın ters yönde sallandığını ve koordineli denim topluluklarının yeniden ortaya çıkmaya başladığını görüyoruz. Profesyonel ipucu: Kot pantolonla uyumlu yıkamada bir chambray gömlekle özellikle havalı görünüyorlar.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama