July 13, 2024

Sonbahara En Yakışan Sokak Stili Görünümleri

Gardırobunuzu yeniden gözden geçirmek, aylardır giymediğiniz mücevherleri çıkarmak ve boşlukları belirlemek için yeni bir sezon gibisi yoktur. Kutlamak için, sonbahar için hangi trendleri desteklediklerini ve bu kötü şöhrete sahip zor giyinme döneminde nasıl ustalaştıklarını görmek için Londra’nın en şık sokak stili görünümlerine baktık. Söylemeye gerek yok, kıyafetleri bol miktarda ilham verdi.

Yeni bir çanta şekli veya ilham verici bir ayakkabı seçimi olsun, sadece bir avuç önemli satın almanın gardırobunuzu sonbahar için anında güncelleştirebileceği ortaya çıktı. Önümüzdeki beş ay boyunca size eşlik edecek nihai Londra sonbahar kapsül gardırobunu derlemek için ihtiyacınız olan 10 parçayı gözden geçirin.

Şık Tulumlar

Stil Notları: Parlak, çok yönlü tulumu benimsemek için pek çok neden var. İlk olarak, bir elbiseden daha zahmetsizdir. İkincisi, yukarı veya aşağı giyilebilir ve üçüncüsü, her vücut tipine hitap eder. Bu sonbaharda herhangi bir tulum stiline yer açın. Hatta Loïcka’s gibi özel dikim ceplere sahip özel detaylara sahip birini tercih edebilirsiniz.

Yönlü Trençkotlar

Stil Notları: Klasik bir trençkot özlemini çekiyorsanız, sizi alışılmadık bir bükülme olan bir trençkota yönlendirebilir miyiz? Büyük boy, yapısı bozulmuş veya pelerin benzeri olsun, onu öngörülemeyen havalarda herhangi bir şeyin üzerine atabilmenin faydalarını oldukça hızlı bir şekilde keserek elde edeceksiniz.

Tıknaz Çizmeler

Stil Notları: Tamam, sonbaharın başlarında lastikli, iz tabanlı, su geçirmez diz çizmelerine ihtiyacınız olmayabilir, ancak bu özel stil sezonun en popüleri olarak ayarlandığından, sizinkini erkenden güvenceye almakta fayda var.

Vinil Bir Şey

Stil Notları: Mevsimler arası görünümünüze nasıl farklılık katabilirsiniz? Vinil dokunuşuyla. Bir kalem etek veya bir palto olsun, hiçbir şey Londra kıyafetlerini çok parlak bir görünüm gibi gösteremez. Oh, ve biri yağmur geçirmez mi dedi?

Zincir Takı

Stil Notları: Görünümünüze güç katmanın, iddialı bir mücevher parçasından daha kolay bir yolu yoktur. Çekiş gücü yüksek bir görünüm mü istiyorsunuz? Büyük, tıknaz zincir kolyeler ve bilezikler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama