May 22, 2024

Sonbahara Yakışan Zamansız 7 Görünüm

Her yeni sezonun başında, trendler ne olursa olsun önümüzdeki aylarda giyeceğimizi bildiğimiz, pazarlık konusu olmayan bazı temel parçalar vardır. Kışın, bu liste sıcak tutan bir palto ve lastik tabanlı botları içerir. İlkbahar yeni elbiseler ve sandaletler içerebilir, yaz her zaman beyaz üstler ve temel keten kumaşlardan oluşan bir hazine gerektirir ve tabii ki sonbahar, aşağıda okuyacağınız gibi kendi olmazsa olmazlarıyla birlikte gelir.

2023 trend ajandasında oynanacak çok sayıda eğlenceli ve yönlü görünüm olsa da, başarılı bir sonbahar gardırobuna sahip olmanın anahtarının, daha güncel parçaları asla eskimeyecek temel parçalarla dengeleyebilmek olduğunu düşünüyoruz. Bu, giydiğiniz her kıyafetin zamansız olmasını ve trendlere özgü olmamasını sağlayacaktır.

Biz temel parçaları elimizde tutmayı ve yalnızca gerektiğinde değiştirmeyi seviyoruz. Ancak sizin de kendi güvenilir sonbahar temel parçalarınızı bir araya getirmenize yardımcı olmak için bunları aşağıda sizin için derledik. Olmazsa olmazlarımı iş başında görmek için moda arkadaşlarımdan yardım istedim, çünkü kusursuz kıyafetleriyle sonbahar temellerinin önemini mükemmel bir şekilde gösterdiler. Onları görmek ve her bir kategori için seçtiklerimden alışveriş yapmak için ilerlemeye devam edin.

Hırkalar

Stil Notları: Hırkanın muazzam geri dönüşü muhtemelen bizim son birkaç yıldaki kişisel favorimiz. Yakalı stiller veya daha ince yinelemeler bu yıl popüler olacak.

Klasik Jean Pantolonlar

Stil Notları: Yaz sıcağının dinmesini ve bu sonbaharda bir çift sert pamuklu jean giymeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Düz paça siluet bizim kişisel tercihimiz, ancak asla eskimeyen mavi tonlarını tercih ettiğiniz sürece, her jean stili klasik olarak kabul edilebilir.

Trençkotlar

Stil Notları: Herkes klasik (ve/veya modaya uygun) bir trençkota sahip olmalı ve eğer yeni bir tane satın alacaksanız, en iyilerin hala stokta olduğu sonbaharın başlangıcından hemen öncesinden daha iyi bir zaman olamaz.

Düz Tabanlı Botlar

Stil Notları: Çünkü gerçekten de daha iyi bir ayakkabı kategorisi yok, değil mi? Topuklu botlar da bir o kadar şık olsa da, sonbahar aylarında onsuz yaşayamadığımız ayakkabılar düz botlar.

Örgü Elbiseler

Stil Notları: Elbise trendleri gelip geçicidir, ancak örme stiller yılın soğuk aylarında her zaman geçerli olacaktır. Alışveriş yaparken tek şartımız bot ve kapalı terliklerle iyi uyum sağlamaları.

Çapraz Askılı Çantalar

Stil Notları: Önümüzdeki sezon için yeni bir çanta alacaksanız, bu gerçekten çapraz askılı bir çanta olmalı. Hem hala çok popülerler hem de soğukta ellerinizi ceplerinize sokmanızı sağlıyorlar. Şu sıralar kıvrımlı, yarım ay stillerini oldukça beğeniyoruz.

Deri Ceketler

Stil Notları: Keten yaz için neyse deri de sonbahar için o ve onu giymenin yeni yollarını düşünmeye bayılıyoruz. Deri bomber ceketler şu anda istek listemizin başında yer alıyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama