July 24, 2024

Sonbaharda Daha Şık Gösteren Renkler

Soğuk havalar yaklaştığında, her zaman bekleyebileceğimiz birkaç önemli şey vardır. Birincisi, en azından hafta içi, güneşten daha erken kalkacağız. İkinci olarak, açık şömineler hakkında hayaller kurmaya başlayacağız. Ve üçüncüsü, dolaplarda ve yeni eklenen bölümlerde çok daha fazla bej, kahverengi ve turuncu tonları görmeye başlayacağız. Bu renkler ister değişen yaprakların tonlarını taklit ettiği için isterse de yılın başlarında giydiğimiz parlak renklerle kontrast oluşturduğu için olsun, bu sezon herkesin sıcak, rahat tonlarda ve zamansız nötr renklerde giyinmesini sağlayan bir şeyler var

 

Her bir renk tonu ayrı ayrı güzel göründüğü ve aynı zamanda birbirini kusursuz bir şekilde tamamladığı için her yıl başvurduğumuz, denenmiş ve güvenilir bir renk paleti. Birçok moda dostumuz bej, krem, gri, lacivert ve kahverengi tonlarında giyindikleri pastoral görüntüler paylaştığından, stil setinin üyelerinin de renk kombinasyonlarına katıldığını fark ettik. Biraz daha renk katmak isteyenler için turuncu ve bordonun koyu tonları da yüksek rotasyonda yer alıyor.

 

Siyah da bu sezonun listesinde yer alıyor ve her zaman şık görünmeyi başarıyor olsa da, biz daha açık renklere öncelik vermeyi tercih ediyoruz. Bu renklerin bizi sadece soğuk aylarda değil, bahar güneşi kendini göstermeye başladığında da aynı derecede iyi göstereceğini biliyoruz. Favori kış renk paletimizden önemli parçaları görmek için aşağı kaydırın.

Kahverengi

İpucu adında saklı; zengin, çikolatamsı tonlar, özellikle tepeden tırnağa giyildiğinde pahalı görünmeyi asla kaybetmez.

Bej

Çok yönlü ve yüksek bir renk olan bej, sıkıcı bir renk seçimi olmaktan artık çok uzakta. Kendi başına baştan ayağa giyebileceğiniz gibi patlayan renklerle bir araya getirip biraz daha canlandırabilirsiniz.

Lacivert

Siyah her zaman kış paletinin ayrılmaz bir rengi olacak olsa da, lacivert tonlarında daha yumuşak bir yaklaşım benimseyin.

Turuncu

Beklenmedik görünebilir ama parlak mandalina tonları serin aylarda her zaman kendini gösterir. Ekstra lüks bir çekicilik için ekru ve krem tonlarıyla giyin.

Bordo

Kaliteli bir şarap gibi, koyu bordo tonlarının da dayanılmaz ve büyüleyici olan bir yanı var. Deri midi etek gibi anahtar parçalarda kullanarak bütün dikkati üzerinizde toplayın.

Krem

Farklı dokulardan oluşan tamamen krem rengi bir görünümle sonbahar stilinin daha hafif tarafını kucaklayın.

Gri

Kasvetli olmaktan çok uzak olan gri tonları, siyah veya kahverengi deri aksesuarlarla birlikte kullanıldığında özellikle kaliteli görünür.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama