April 25, 2024

Sonbaharın En Şık Çantaları

Yeni bir el çantası bulmak, yeni bir erkek arkadaş bulmak gibidir. Sizi kesinlikle memnun edecek güvenilir çantalar var, ancak görmezden gelemeyeceğiniz bir heyecan getiren yeni gelenler de var. Birçok büyük marka aynı silüetleri tekrar tekrar yaratıyor gibi görünse de, önümüzdeki sezon için herkesin ne takacağını görmek için sonbahar podyumlarını incelemeyi kendimize görev edindik. Kesin olan bir şey var: Biz clutch çantaların geri dönüşü için ikna olabileceğimiz ve tuhaf bir şekilde ustaca tasarlanmış tuhaf bir el çantasına yatırım yaparken, büyük boy çanta ve üst saplı çantalar hiçbir yere gitmiyor. Bir göz atın ve bu sonbaharda hangi trendi sağa kaydıracağınızı görün.

Kürklü Arkadaşlar

Bu sonbaharda kürklü montunuzuna klasik bir arkadaş mı arıyorsunuz? Tabii ki uygun bir çantadan daha iyi bir arkadaş olamaz. Pek çok tasarımcı, bu sezon kürk mantoların çantalarına getirdiği sıcak, bulanık hissi getirdi ve neredeyse tüm markalar artık suçluluk duymadan bir taşıma deneyimi için suni kürkle çalışıyor.

Büyük, Daha Büyük, En Büyük

Büyük boy çanta trendini asla geçemeyeceğiz ve tasarımcılar da bu konuda yanımızdalar. Bu trend kendini bir kez daha tekrarlıyor gibi görünse de Brandon Maxwell ve Bottega Veneta gibi markalar, yaşamdan daha büyük trendi keşfetmek için yeni yollar buluyor. Ayrıca, siz de bizim gibi ihtiyaçları asla bitmeyen her şeyi yanında taşımak isteyen insanlardansanız büyük boy çantalar daha uzun süre aramızda olacak.

Her Yer Sanat

Resimsel dokunuşların tuval için saklanması gerektiğini kim söylüyor? Fendi ve Prada gibi tasarımcılar, çantanıza müze kalitesi getiren grafiti, nakış ve diğer sanatsal dokunuşlarla bu sezon deri ürünlerine eşlik etti.

Adımlarınızı Hazırlayın

Yazın sonu ve sonbaharın başlangıcı, okul yılı için taze kalemler ve yeni bir çift ayakkabı stoğu yapacağınız okula dönüş günlerinin anlık bir hatırlatıcısıdır. Louis Vuitton ve Chanel gibi tasarımcılar, balıksırtı ve ekoseleri bolca bulunurken, tüm kitaplarınıza layık postacı çantaları ve çantalarıyla hazırlık okulu stilini bir sonraki seviyeye taşıdı.

Sadece Clutch

Sektörün en çok konuşulan şovlarından biri olan Bottega Veneta, işe gidip gelirken kestirmek için mükemmel olan yastık benzeri bir çanta tasarlamıştı. Diğer tasarımcılar, minimal eşya ile evden çıkma düsturunu devam ettirdikçe yeni bir anlam kazanan, al ve git tarzı bu zamansız trendi üstlendi.

Kısa Saplı Klasik

Çantaların en hanımefendisi olan üst sap sadece büyükannenizden kalan bir çanta modeli değil. Balenciaga gibi hayranların favorilerinden gelen modern güncellemelerle bu klasik stili geleceğe taşıyın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama