June 16, 2024

Sonbaharın En Şık Görünümleri

Uzunca süren bir yaz mevsiminin ardından sonunda sonbahar geldi! Her ne kadar yaz mevsiminde giyinmek daha kolay da olsa sonbahar yaratıcı kombinler yapmak için mükemmel bir mevsim! Bu sezon rengarenk kıyafetlerin yanında iyi dikilmiş pantolonlar ve ceketlerin sezonu. Yeni dokular, trendler ve elbette keşfedilecek yepyeni bir renk paleti var!

Ofis giyimlerinin olmazsa olmazları terzi işi kıyafetler, resmi görevinden günlük gardıroplarımıza kadar istikrarlı bir şekilde yol aldı. İster kotla kombinleyin, ister ofiste giyin, ister akşam yemeği için giyinin, her durum için herkese uygun bir stil ve şekil olan sonbaharın en şık görünümlerini gelin birlikte keşefedelim!

  • Tepeden Tırnağa Tek Renk

Stil Notları: İster nötr ister parlak, baştan ayağa tek renk giymek  her zaman bir etki yaratır. Ve bu görünümü bir araya getirmek için saatler harcamış gibi görünseniz de, sabahları aynı renkte olduklarında doğru parçaları bir araya getirmek çok daha hızlıdır. Her zaman güvenilir bir tercih olarak siyaha dönebilir ya da gri tonlarına şans verebilirsiniz.

 

  • Etek Takım

Stil Notları: Podyumdan ana caddeye kadar mikro mini etek için 2022 çok iyi bir yıl oldu. Biz yaz boyunca çıplak bacaklı mevsimin tadını çıkarırken, sonbahar için külotlu çorap ya da uzun çizme ile kombinleyebilirsiniz.

 

  • Yelek Geniş Paça Pantolon

Stil Notları: Yelekle olan aşkımız yaz boyunca başladı ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. Ton uyarlamasının aksine, burada Lindsey Holland’ın yaptığı gibi karıştırıp eşleştirme ve cesur ama zarif bir kontrast oluşturma özgürlüğüne de sahipsiniz.

 

  • Oversize Blazer Ceket

Stil Notları: Blazer ceket giymenin daha da fazla yolunu mu arıyorsunuz? Biz bulduk. Mükemmel denim eşleştirmesinden şimdi satın alınacak renklere kadar, biz blazer uzmanlarıyız ve bu beyaz chino ve makosen ayakkabı kombinasyonu, listeye eklenecek yeni bir kombinasyon.

 

  • Kolsuz Ceket

Stil Notları: Büyük beden blazerin en iyi yanını alın ancak kolları kesilmiş olarak düşünün. Ve güvenin bize, hava bu kadar değişken olduğunda, bu iyi bir şey. Kolsuz ceket sadece pratik olmakla kalmıyor, aynı zamanda tamamen modern bir his veriyor. Her terzilik trendini gördüğümüzü düşündüğümüzde, bu, takım elbisenin hala taze ve yeni olabileceğini hatırlatıyor.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama