June 16, 2024

Sonbaharın En Trend Oje Renkleri

Sonbahar aramızda. Takvimler henüz mevsimi tam olarak göstermese de, sabahın erken saatlerinde ve gece geç saatlerde havadaki keskin soğukluk, sonbaharın neredeyse geldiğini çok açık bir şekilde ortaya koyuyor.

 

Bununla birlikte gardıroplarımızı güncelleme, ayakkabılarımızı değiştirme ve tırnak sanatını seviyorsanız önümüzdeki aylarda gösteriş yapmak için bir manikür (veya birkaç tane) seçme ihtiyacı da beraberinde geliyor. Bu son konuda size yardımcı olmak için buradayız. Instagram’ı tarayarak sonbahara uygun şık tırnak fikirleri bulduk. Önümüzde, tüm sonbahar boyunca ve hatta belki de sonrasında bile kullanmak isteyeceğiniz birbirinden renkli tırnak görünümleri bulacaksınız.

Siyah ve Kahverengi Combo

Siyah ve çikolata kahvesi lüks bir sonbahar kombinasyonu oluşturuyor. Bu diyagonal Fransız manide renklerin nasıl çarpıştığına bayılıyoruz, sert ve unutulmaz görünüyor.

Sonbahar Ekinoksu Tırnakları

Bu derin auralı tırnak görünümü anında dikkatimizi çekti ve bize sonbahar ekinoksunu hatırlattı. Kadife merkezi mükemmelleştirmek için muhtemelen bir profesyonelin uzmanlığına ihtiyacınız olacak.

Mermer Fransız Uçları

Bu zengin, ebruli tırnak görünümüne bakmaya doyamıyoruz. Gri, beyaz ve altınla karıştırılmış bordo ve kahverengi tonları ile düpedüz çökmüş görünüyor. Bu görünümü yeniden yaratmak için zengin bir bordo taban tercih edin.

Kahverengi Tonları

Bu negatif alanlı Fransız mani bize sıcacık bir kahve havası veriyor. Bu maniyi evde yeniden yaratmayı hedefliyorsanız, Fransız uçlarını boyayın, ardından negatif boşluk detaylarını oluşturmak için asetona batırılmış ince çizgili bir fırça kullanın.

Sonbahar Karıştır ve Eşleştir

Sonbahar zengin, toprak renklerinin ve nötrlerin bolca kullanıldığı bir zamandır. Tek bir renk tonu seçemiyorsanız (ya da seçmek istemiyorsanız), sezonun en sevdiğiniz renklerini sergilemek için karıştır ve eşleştir yaklaşımını benimseyin. Burada, sonbahar dostu bir mani için bordo, zeytin yeşili ve şeftali tonlarının cesur bir siyah-beyaz puantiyeli vurgu tırnağı ile nasıl birlikte çalıştığını görebilirsiniz.

Tarçınlı Fransız Uçları

Art deco esintili bu Fransız manisinin zengin tarçın rengine takıntılıyız. Rengi sevdiniz mi?

Balkabağı Baharatlı Metalikler

Ultra karmaşık, zaman alan tırnak görünümlerini benimsemek için kendinizi baskı altında hissetmeyin. En sevdiğiniz nude ve metalik kahverengi cilaları altın beneklerle tamamlayarak güzel bir sonbahar manikürü hazırlayabilirsiniz.

Sonbahar Dengesi

Sonbahar, okula dönüş ve genel olarak yeniden düzene girme ile eş anlamlıdır. Bunu etkili bir şekilde yapmak için denge çok önemlidir. İşte bu yüzden bu sonbahar tonlu yin-yang tırnak görünümünü çok seviyoruz.

Sonbahar Ombresi

Bu sonbahar ombré tırnak görünümü ne kadar eğlenceli değil mi? Renkli sonbahar manikürünü yeniden yaratmak için şeffaf nötr bir baz ve beş ila 10 sonbahar tonuna ihtiyacınız olacak (renk gradyanı isteyip istemediğinize bağlı olarak). Bazınızı uyguladıktan sonra sünger kullanarak her tırnağa bir veya iki renk sürün.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama