July 24, 2024

Sonbaharın Örgü Trendleri

Nihayet 2022 sonbaharının geldiğini söyleyebiliriz. Bir fincan kahve eşliğinde, sonbahar yapraklarının gözlerinizin önünde düşüşünü seyrederek serin sabahlardan daha iyi bir şey olamaz. Ateş kokulu mumlarla bile, ona eşlik edecek muhteşem trikolar olmadan hiçbir sonbahar mevsimi tamamlanmaz.

Klasik hırkalarımız ve rahat triko parçalarımız bu yıl önemli bir değişim geçirdi. Tasarımcılar renkler, baskılar ve silüetler ile eğleniyor. Gucci, 2022 Sonbahar podyumunda parlak örgü hırkalarda fırçalanmış yünle oynarken, Marni çizgili fırçalanmış tiftik içinde klasik bisiklet yaka süveteri kaldırdı. Bu sezonun kazakları basit değil.

İster klasik bir örgü kazak, ister göz alıcı bir hırka arıyorsanız, bu sonbaharda giyeceğimiz triko trendleri için okumaya devam edin.

Tüylü triko

Elle Woods ve Cher Horowitz bu trendi kesinlikle onaylayacaklardır. İlk olarak 90’ların başında ortaya çıkan bu tüylü trikolar, tüm gücüyle geri döndü. Ve bu sefer bizim kazaklarımız için ayrılmış değil. Mini etekler için de öyle! Siyah veya fildişi bir hırka ile klasik tutun veya parlak bir tonda trendle eğlenin.

Dikkat Çekici Kollar

Dikkat çekici kolları hakkında zahmetsizce şık bir şey var. Kabarık kollar sadedir ancak her örgü parçaya kadınsı bir dokunuş katar. Balon kollu hırkanızı, tüm sezon boyunca dikkatleri üzerinize çekecek modaya uygun bir görünüm için kot ve kalın makosenlerle şekillendirin.

Tığ İşi Şirinlik

Tığ işi, bu yaz daha serin aylara sorunsuz bir şekilde geçiş yapan, aranan bir başka trenddi. Tığ işi parçalar, bir renk patlaması eklemek için harikadır. Patchwork motifli ve karmaşık tasarımlı el işi parçaları düşünün. Tığ işi bir el çantası veya kova şapka, mükemmel bir sonbahar ifadesi parçası yapar.

Parıltı ve Işıltı

Küçük bir ışıltıyı asla hayır denilmeyeceğini biliyoruz. Göz alıcı bir düğme kadar basit bir şey, bir hırkanın tüm görünümünü ve hissini değiştirebilir. İster inci ister kristal düğmelerden hoşlanıyor olun, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda muhteşem seçenek var. Daha sade bir ışıltı için ince bir parlaklığa sahip örgü bir kazak tercih edebilirsiniz.

Klasik Kablo Örgüsü

Hepimizin bildiği ve sevdiği klasik kablo örgülü kazak makyajlandı. Standart ipli süveterlere her zaman güvenebilirsiniz, ancak gardıroplarımızı yeni stiller ile yenilemek güzel. Bu sezon her şey kısa silüetler, abartılı paçalar, bol kesimler ve püskül detaylarıyla ilgili.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama