May 30, 2024

Sonbaharın Saç Trendleri

Bize sorarsanız sonbahar muhtemelen saç rengi trendleri için en heyecan verici mevsim. Sonbahar/Kış 2022 moda trendlerine baktığımızda, havada olan ‘okula ve şehre dönüş’ hissini inkar edemeyiz. Yaz aylarını geride bırakırken makyajımız, tırnaklarımız ve saçımızla ilgili denemeler yapmak için temiz bir sayfamız var. Ve bu dönüştürücü an için, yeni bir saç rengi için kuaföre uğramaya ne dersiniz?

Bununla birlikte, güzellik endüstrisinin trendleri nasıl yorumladığı konusunda önemli bir değişiklik oldu. Saç renklerini podyumlarda görmeye ve hemen trend haline getirmeye ya da bir ünlünün yeni bir saç rengiyle çıkıp kuaförümüze onu taklit etmeye koşmaya alışmış olsak da, günümüzde durum böyle değil. Bunun yerine artık tarzınıza, yaşam tarzınıza ve kişiliğinize uyan saç renklerini denemeye daha fazla önem veriliyor. Sonuçta, buzlu sarı saç renginin görünümünü sevebilirken, bu sizin için en uygun sarı tonu olmayabilir. Aynı şekilde, saç renginizi korumak için düzenli kuaför randevuları alamıyorsanız, yaşam tarzınız için doğru olmayabilir. Bu nedenle kuaförünüz ile görüşmeniz, size ve saçınızın ihtiyaçlarına tamamen uyan, kişiye özel, ısmarlama bir renk tonu elde etmenize yardımcı olabilir.

İşte bu sonbaharın en dikkat çekecek saç rengi trendleri;

Marmelat Sarışın

Tipik sarışından daha sıcak, ama yine de kırmızıdan daha hafif olan marmelat, sonbahar saç renginize sıcaklık katmak istiyorsanız canlandırıcı bir seçenektir. Kırmızılığın çok ağır olmadığı, ancak parlak, hafif ve keskin bir sıcak olduğu için bakır üzerine çok yönlü, kullanılabilen bir renk. Bakır ve zengin altın tonlarıyla aşılanmış, en iyi şekilde açık tonlar veya tüm sarışınlar için ideal. Ayrıca bakır ve altın gibi sıcak veya soğuk bir ten rengine uyacak şekilde özel olarak yapılabilir ve uygun şekilde ölçülebilir.

Tüvit Sarışın

Tüvit sarışın, saçınız boyunca değişen sarı tonlarının rastgele saçınızda dağılımını ifade ediyor. Sonuç? Cilt tonunuza uyan tamamen ısmarlama bir sarı saç tonu. Saç uzmanları 2022 sonbahar/kış için, daha fazla müşterinin bu uyumlu sarışın görünümü oluşturmak için soğuk ve sıcak tonların ince bir şekilde bir araya geldiği, nötr, doğal bir sarışını kucakladığını fark ediyoruz diyor. Bu çok boyutlu görünüm, ışığın doğal saça nasıl yansıyacağını taklit ederek güneşten öpülmüş bir görünüm yaratıyor.

Kiraz

Boyutlu kırmızı, geleneksel kırmızı görünümün çok modern bir yorumudur. Burada fikir i daha koyu tonlarla yoğun bir kırmızı gibi saç boyunca farklı kırmızı tonlarını uygulamaktır.

Zendaya’nın zengin kiraz rengi saç rengi, büyük sonbahar havasına sahip ve çok fazla bağlanmadan koyu renk saça sıcaklık katmak istiyorsanız idealdir.

Renk Vurguları

Parlak, her yeri kaplayan bir renge bağlı kalmak istemiyorsanız, taktiksel yerleşime sahip bir vurgu rengi seçmek denemenizi sağlar. Bu daha çok bir renk tekniği, ancak herhangi bir saç kesimine eğlenceli ve ilginç bir görünüm kazandırıyor. Saçınızın yalnızca belirli bir kısmını farklı bir renge boyamaktan bahsediyoruz. Renklerin harmanlandığı ve yumuşadığı uzun bir dönemden geçtik, bu yüzden bir renk patlaması olan saç kesimlerini görmek güzel.

Karamel

Karamel saç renkleri yıl boyunca işe yarar, ancak özellikle sonbaharda kendilerini gösterirler. Sarışınlar, esmerler veya bakır üzerinde karamel cila ile sonbahar/kış için çok daha sıcak tonlar göreceğiz. Karamel balyaj, saç boyacınızın saçınıza sıcak tonlar dokuyarak boyut ve parlaklık kazandırmasını sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama