June 25, 2024

Şubat Ayı Burç Yorumu

Koç

Kendinizi evle ilgili bir sorundan bıkmış bulabilirsiniz. Bu ay size bir fark yaratmanıza yardımcı olacak bir dürtü veriyor. Kira konusunda ev sahibiyle konuşmayı ve yardıma muhtaç birine yardım etmeyi deneyin.

 

Boğa

Arkadaş çevrenizde nasıl biraz daha aktif olabilirsiniz? En son yaşlı komşunuza ne zaman selam verdiniz hatırlıyor musunuz? Bu ay topluma katkıda bulunacak şeyler yapın sevgili boğalar inanın iyi gelecek.

 

İkizler

Uzun zamandır bunalmış hisseden İkizler’e ne iyi gelir biliyor musunuz:? İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak. Bugün bir ağaç dikin ya da aç birini doyurun, bakın nasıl hemen moraliniz düzelecek.

 

Yengeç

Çoğu zaman başkalarını kollamak için çok zaman harcadığınız için, bugün size biraz daha fazla odaklanmanız için izin veriyoruz sevgili Yengeçler. İhtiyacınız olan desteği isteme korkunuzun üstesinden gelmeye çalışın.

 

Aslan

Ne kadar uğraşırsanız uğraşın sevgili Aslanlar, herkesi kurtaramayacağınızı görebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek ile onların kendilerine yardım etmesine izin vermek arasında daha sağlıklı bir denge kurmaya teşvik ediliyorsunuz.

 

Başak

Bugün size önemli bir hatırlatma sunuyor; sayılarda güç vardır. Başkalarına yardım etmek için uğraşırken bunu aklınızda bulundurun. Arkadaşlarınızın yardımını alın veya saygın bir gruba katılın.

 

Terazi

İşinizde işyerini veya şirket kültürünü hissetmiyorsanız, bu konuda bir şeyler yapabileceğiniz gerçeğiyle yüzleşin, iş arkadaşlarınızla işleri daha iyi hale getirmenin yolları hakkında konuşun. İşlerin giderek daha da kötüye gitmesini beklemeyin.

 

Akrep

Hayırsever bir çabaya veya sevdiğiniz birine yardım etmek için becerilerinizi veya eğitiminizi nasıl iyi bir şekilde kullanabilirsiniz? Bir arkadaşınıza yardım etmek için kişi listenizi kullanmak, bir iyilik borcunun karşılığı olabilir.

 

Yay

Empati bugünün para birimidir. Bir arkadaşınız veya size yakın biri, destek veya bazı bilgelik sözleri için sizi arayabilir. Bu kişiyi en iyi nasıl görebilirsiniz sevgili Yaylar?

 

Oğlak

Partneriniz veya sevdiğiniz insanlara değer verdiğinizi hissettirmek için ne yapabilirsiniz? Onlara kalpten bir şey verin. Başka bir not da şu, ihtiyacı olan birinin savunucusu olmayı düşünün.

 

Kova

Hasta olan veya sağlıkla ilgili bir sorunu olan birini tanıyorsanız, ona bir bakım paketi bırakmayı veya mümkünse ev işlerinde yardımcı olmayı düşünün. Sadece güvenliğe öncelik verdiğinizden emin olun.

 

Balık

Müzik veya sanat gibi doğal olarak iyi olduğunuz bir şeyle yüzleri güldürmeye ve insanları neşelendirmeye yardımcı olabilirsiniz. Aptalca bir şaka bile birinin gününü güzelleştirebilir.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama