April 25, 2024

Tarzınızı Olduğundan Şık Gösterecek Kıyafetler

Stil sahibi olmanın en önemli özelliklerinden biri de pahalı görünen daha uygun fiyatlı ürünleri stilinize katmaktır. Siz de mutlaka “üstündekini nereden aldın? Aa daha pahalı görünüyor” sorularına ve yorumlarına maruz kalmışsınızdır. İşte kişisel stil tam olarak bununla alakalı, giydiğiniz kıyafete hayat vermek.

Ne kadar nicelikten çok nitelik peşinde olursak olalım, yine de bir parçaya büyük bütçeler ayırmaya gönlümüz el vermiyor. Hele söz konusu sokak stili olduğundan kesenin ağzını mümkün olduğu kadar dar tutmakta fayda var. Ama biz çözümü bulduk, işte giydiğiniz an sizi olduğunuzdan daha şık gösterecek bazı parçalar;

 

Yelekler

Podyumlarda ve üst segment moda markalarında yeleklere bu sene sıkça rastladık ama bir yeleğin ne kadar pahalı ya da uygun fiyatlı olduğunu nasıl anlarsınız? Biz söyleyelim anlayamazsınız bu yüzden klasik kesim nötr renklerde bi yeleği hemen dolabınıza ekleyin.

 

Biçimsiz Çantalar

Bu çantaların kendilerini kanıtlamak için illa bir logo ya da desene ihtiyaçları yok. 2022 yılı trendleri arasındaki bu şekilsiz çantalar hem abartıdan uzaklar hem de her kıyafeti tamamlıyorlar.

 

Gömlekler

İş hayatında milyonlarca bütçede ve varyasyonda gördüğümüz gömleğin her zaman ciddi bir yapısı, şık bir duruşu var. En kaliteli görünüm için beyaz ve uçuk mavi gibi klasik renklerde canlı oxford gömlekleri tercih edin.

 

Minimalist Örgüler

Triko çok zamansız olduğu için bütçeniz varsa yatırım yapmaya değer. Ancak değilse, yeterince sıkı arama yaparsanız (doğru yerlerde) ve sizi şık gösterecek nötr tonlarda bazı uygun fiyatlı örgüler bulacaksınız.

 

Tüvit Ceketler

Tüvit ve buklet tarzı boxy ceketler, 2022’de tanıdığımız en şık insanlarda çoktan görülmüş olan büyük bir geri dönüş yapıyor. En yeni Chanel’i almaya paranız yetmiyorsa endişelenmeyin, hızlı moda markalarında bahar için çok sayıda harika premium görünümlü seçenek var.

 

Geniş Paça Pantolon

En pahalı görünen sokak stili ürünleri her zaman basit, minimalist klasiklerdir. Geniş paça pantolonlar bunlardan biri ve bu günlerde en uygun fiyatlı markaların mükemmel versiyonları var.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama