May 23, 2024

Tatil Bavulundan Eksik Etmeyeceğin Bikini Modelleri

Yaz tatili heyecanı her yanımızı sardı! Bu yazın plaj modasına ve trendlerine göz atmaya çoktan başladık bile! Peki yazın en olmazsa olmazı nelerdir? Tabii ki bikini ve mayolar. Biz bu kez tek parçaları bir kenara bırakıp, özellikle 2022 bikini trendlerine odaklanalım. Bikini trendleri arasında yıldan yıla ciddi bir değişim olabilir; örneğin, geçen yıl 90’ların yüksek bacaklı siluetine olan takıntısı biraz yatışmış görünüyor. Peki hangi bikini stilleri 2022 yazı için taze hissettiriyor? Özellikle dikkate değer olduğunu düşündüklerimizi gelin birlikte keşfedelim.

Pul Payetli

Bazı bikiniler yüzmek için tasarlanır, bazıları ise sadece güzel görünmek için. Bu bikini trendi mi? Kesinlikle ikincisine hitap ediyor. Plajın en şık görüneni olmanın yanı sıra, pareolar ve ince gömlekler ile gece stiline de taşınabilir.

Asimetrik Üstler

Sportif bir zarafetle, aynı zamanda minimalist hissi veren asimetrik üstler, bikini trendlerin arasında çekiciliğinde birkaç sezondur tutarlı. Gündüzden geceye uyarlayabilirsiniz.

Neon Tonlar

İlkbahar/yaz podyumlarını süsleyen en parlak pembeler ve en sıcak turunculardan, elbiseler ve takımlar ile doygun tonlar bu sezon büyük bir trend. Plaj giyimi de aklınıza gelebilecek hemen hemen her bikini siluetini boyayan neon tonları ile bir istisna değildir.

Büzgülü Halterler

Boyundan bağlamalı bikiniler genellikle klasik bir bikini seçeneği olarak kabul edilirken, bu yıl askıları göğsün ortasına taşınmış ve bu da bikini bandeau üzerinde toplanmış bir etki yaratıyor. Geçen yazın en dikkat çekici trendi olan bu farklı bağlama tekniği bu sene de çok moda.

Halka Detayları

Büyük güncellemelerin yanı sıra bikini modellerinde minimal değişiklikler de söz konusu. Silüet ne olursa olsun halka detayları ön planda.

Simli Yüzeyler

Tamamen payetler sizin için biraz aşırı görünüyorsa, moda ve pratikliğin güzel, plaja hazır sonuçlarla çarpıştığı ışıltılı simli dokuları düşünün.

Belden Bağlama

Daha önce de söylediğimiz gibi, bu yıl plaj giyiminde ayrıntı çok önemli ve hiçbir yavaşlama belirtisi göstermeyen bikini stili,  bağcıklı bel trendi. Bronzlaşma çizgilerinin buna değip değmeyeceğine yalnızca siz karar verebilirsiniz.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama