May 22, 2024

Taylor Swift’in Güzellik Sırları

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Taylor Swift, 23 yaşındayken ün kazandı ve her zaman bir sansasyon yarattı! Sadece sanatı ve bize kazandırdığı hitleriyle değil, aynı zamanda muhteşem bakımlı vücudu ve kişiliğiyle de beğeni topladı. O zamandan beri, onun muhteşem ve klas görünüşü dünyanın her yerindeki kızları büyüledi.

Aşırı makyaj yapmadan inanılmaz derecede büyüleyici görünüyor ve eşsiz ve doğal görünümlü kıvırcık saçlarıyla tanınıyor. Dışarıdaki tüm güzel genç kadınlar için, onunki kadar çarpıcı bir görünüm elde etmenize yardımcı olabilecek Taylor Swift cilt bakımı ipucu ve fitness sırlarının listesi burada!

 

  1. Rujunuzu Lekesiz Tutun

Çoğu zaman paparazziler sürdüğü o kırmızı ruja aşırı düşkün. Kendine has kırmızı rujunu sürmeyi ya da gösterilerde, plajlarda, kırmızı halıda ve ayrıca arkadaşlarıyla takılırken kıpkırmızı dudaklarını sergilemeyi seviyor. Alışılmışın dışında bir şekilde tek kat sürüyor ve ardından mendile silip aynı işlemi tekrarlıyor. Dişlerinize bulaşmadığından emin olun. İşlem, rujun uzun süre kalmasına yardımcı olur. Böylece, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde koyu tonunuzu kolayca uygulayabileceğinizi biliyorsunuz

 

  1. Mükemmel Bir Makyaj Görünümü İçin Kedi Gözlerini Tercih Edin

En sık kedi gözü makyajı yapmayı seviyor ve sorulduğunda likit kalemi olmadan yapamayacağını söylüyor. Mükemmel kanatlı eyeliner görünümünü elde etmek için, açıyı takip ederek alt kirpik çizgisinden doğru açıyı almayı öneriyoruz. Değerli tavsiyesi, ince bir çizgi çizmeniz ve eyeliner’ı kirpik çizginize yaklaştırmaya çalışmanız gerektiği.

 

  1. Çok Fazla Saç Ürününe Hayır Deyin

Doğal olarak harika kabarık bukleleri bozmak istemediği için saç ürünlerinden herhangi birini kullanmaktan kaçınıyor. Taylor Swift kıvırcık saç ipuçları, aradığınız şey olabilir! Gösteriler sırasında doğal kıvırcık saçlarını spiral şekillendirici kullanarak yeniden kıvırıyor. Kimyasallardan zarar görmemeleri için saçlarını hiç boyamadığını söylüyor.

 

  1. Fitness İçin Su

Taylor gün boyunca yeterli miktarda su alma konusunda çok titiz. Anlattığına göre su alımı günde yaklaşık 10 şişe ve bazen seyahat ederken daha da fazla. Bol su içmek vücudunuza nemi hapseder ve toksinleri vücuttan atar, böylece sağlıklı tutar. İçme suyu, bağışıklık sistemini güçlendirmenin yanı sıra cildi iyileştirir ve yüze doğal bir ışıltı katar.

 

  1. Sporu aksatmayın

Taylor Swift’in kilolu bir vücudu olmamasına rağmen, düzenli egzersiz yapıyor. Programı ne kadar yoğun olursa olsun, kilo vermek için değil, zinde, sağlıklı ve formda kalmak için spor salonuna her zaman zaman buluyor. Egzersiz yapmanın terlemenize izin verdiğine ve bunun karşılığında vücuttaki toksinlerden kurtulmaya ve yağları önlemeye yardımcı olduğuna inanıyor. Yıldız, bir saatlik kardiyo egzersizleri yapmayı ve koşu bandında egzersiz yapmayı alışkanlık haline getirmiş. Ne istersen yiyebilirsin ama çalışmayı unutma diyor. Bu kadar basit!

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama