April 25, 2024

Tek Trençkot 5 Farklı Kombin

Yıllar geçse, sezonlar ve trendler değişse de çoğumuzun gardıroplarının ayrılmaz bir parçası var o da trençkot! Geçiş mevsimlerinin kurtarıcı parçası, yer aldığı her kombinin şıklık dozunu arttıran, hemen hemen her kıyafetle uyumlu trençkotları giymeyi seviyoruz. Peki ne giyeceğinizden tam da emin olamadığınız günlerde trençkotunuzu nasıl kombinlersiniz gelin bu sorunun cevabını birlikte bulalım.

 

Trençkot + Jean + Topuklu Bot

Giy çık kolaylığı ile çok sevilen trençkotları günlük stilinizin şıklık dozunu arttırmak için topuklu botlar ve dar bir jean pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Böylece çabasız görünürken aynı zamanda sofistike bir şıklık yakalarsınız.

 

Trençkot + Bol Pantolon + Açık Topuklular

Katılacağınız bir akşam yemeği, bir buluşma ya da bir toplantı var ise trençkot oyununu bir üst seviyeye çıkarma zamanı! Sezonun en sevilen pantolonlarından bol pantolonları altına açık topuklu bir ayakkabı ile giyin, üstünüze oversize bir beyaz gömlek ve trençkotunuzu da giydiğinizde güne hazırsınız.

 

Trençkot + Kalın Tabanlı Botlar + Mini Elbise

Hazır ikisi de çok modayken bir arada kullanmanın ne zararı var? Kalın topuklu botlarınızın üzerine giyeceğiniz mini bir elbise ve trençkotunuz ile şıklık yarışında sizi kimse durduramaz!

 

Trençkot + Takım Elbise

İlk okuduğunuzda sıkıcı gelmiş olabilir kabul ediyoruz fakat size güzel bir haberimiz var takım elbiseler artık eskisi gibi sıkıcı değiller! Üzerinize oturanlardansa daha büyük duran bir blazer ve kumaş pantolonu trençkot ve sneaker ayakkabı ile kombinleyin ve bize sonra teşekkür edin.

 

Trençkot + Jean Pantolon + Beyaz Tişört

Ben klasikten şaşmam diyenlere en güvenilir ikiliyi öneriyoruz, jean beyaz tişört ikilisi! Bu muhteşem uyuma bir de trençkot eklerseniz zamansız şıklığın kitabını baştan yazmış olursunuz bizden söylemesi!

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama