June 18, 2024

Temmuz Ayı Burç Yorumları

Koç

Bu ay,  yeni bir taahhüt veya daha fazla sorumluluk almayı içeriyorsa, adım atmadan önce etrafa bir bakmanız gerekebilir Sevgili Koçlar.  Artık nicelikten çok kaliteyi düşünmenin zamanı geldi.

 

Boğa

Bu ay geçmişe takılıp kalmak çok kolay olabilir. Ancak, bırakma zamanının geldiğini bilen bir parçanız var. Bu içsel bilgeliği dinleyin ve yeni bir yolu kucaklayın Sevgili Boğalar.

 

İkizler

Bu ay bant genişliğiniz düşük ve normalde olduğundan daha hassas hissediyorsunuz Sevgili İkizler. Geri adım atmak ve kendinize biraz nefes almak için bir işaret olarak alın.

 

Yengeç

Bu ay kendinizi güçlü ve hırslı hissediyorsunuz. Sizi istediğiniz şeyin peşinden gitmeye teşvik eden insanlardan destek bekleyin. Size ihtiyaç duydunuz desteği verecekler. Nefret edenlere sakın mahal vermeyin sevgili Yengeçler.

 

Aslan

Artık size hitap etmeyen veya beklediğinizden daha fazla yük haline gelen bir şeyden risk almak ve yolunuza devam etmek gerekebilir sevgili Aslanlar. Hayır demek sorun değil.

 

Başak

Kim olduğunuzla gurur duymaya çağrılıyorsunuz, birileri izlese de izlemese de. Unutma, hayatını başkaları için yaşamıyorsun kendin için yaşıyorsun sevgili Başak.

 

Terazi

Aşırı saldırgan veya kaba olan biriyle sınırlarınızı zorlamanız gerekebilir. Bu konuda kötü veya suçlu hissetmemeye çalışın. Böylece huzurunuzu korursunuz Sevgili Teraziler.

 

Akrep

Tabağınızda uğraşmanız gereken çok şey var ama bu şekilde olmak zorunda değil. İhtiyacınız olan yardımı isteyecek kadar cesur davranarak biraz destek veya yardım alabilirsiniz Sevgili Akrepler.

 

Yay

Anında tatmin olma ihtiyacınızı bu ay evcilleştirmeniz gerekebilir Sevgili Yaylar.  Zaman ayırmak ve biraz sabırlı olmak, istediğinizi elde etmenin anahtarıdır.

 

Oğlak

​​Bir miktar stres veya endişe ile boğulmuş olabilirsiniz ve bunun kökleri bir ev veya aile meselesine bağlı olabilir. Biraz oynatma süresi ile sıkıştırmayı açmaya çalışın. Stresi yönetmenize yardımcı olacaktır.

 

Kova

Bugün paylaştığınız veya paylaşacağınız şeylere dikkat etmeye çalışın. Sonunda başkalarına biraz fazla bilgi verebilir veya gereksiz dramaları karıştırabilirsiniz. Sükut altındır Sevgili Kovalar.

 

Balık

Bu ay kendinizi biraz yabancı veya tuhaf bir ördek gibi hissedebilirsiniz. Gerçek şu ki, bir nedenden dolayı öne çıkmaya çağrılıyorsunuz. Sadece senin sahip olduğun ve onlarla bir şeyler yapmaya çağrıldığın hediyeler var Sevgili Balık, bunu aklından çıkarma!

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama