May 22, 2024

Temmuz Ayı Burç Yorumu

Koç

Bu aralar yalnız takılan sevgili Koçlar sizi seven ve destekleyen insanları yabancılaştırmaya dikkat edin. Aile ve sosyal hayat  şu anda en çok ihtiyacınız olan şey. Bu arada, bir arkadaşınızla aranız açılabilir, kendinize iyileşmek için biraz boşluk verin.

Boğa

Belirli bir imajı korumak için nasıl mücadele ettiğinizi incelemenin zamanı geldi sevgili Boğalar, çünkü o imajı daha özgün bir imajla yeniden inşa etmenin zamanı geldi. Nasıl olacağı konusunda size ipucu vermesi için sizi gerçekten seven insanlara bakın.

İkizler

Kendinize yalnızca geleceğin veya başarılarınızın merceğinden bakmamaya çalışın sevgili İkizler. Yolculuğunuza daha hazır olun ve nerede olursanız olun tam olarak olmanız gereken yer olduğunu kabul edin.

Yengeç

Bugün kendinizi yaşıtlarınızla veya arkadaşlarınızla kıyaslayarak çok fazla harcamayın sevgili Yengeçler. Bir nedenden dolayı kendi yolunuzda olduğunuzu unutmayın. Kendinize nasıl daha fazla öz sevgi gösterebilirsiniz? Kendinizle gurur duyun.

Aslan

Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, bu ay herkes için her şey olamazsınız sevgili Aslanlar. Bunu, içinize sinmese bile, yalnızca gerçekten inandığınız insanlara ve şeylere evet deme izniniz olarak kabul edin.

Başak

Hayatı kendiniz için kolaylaştırabileceğiniz yolları keşfetmenin zamanı geldi. Bu, kendinize bir şeyler yapmak için daha fazla zaman vermek, daha fazla destek istemek veya işleri tamamen bırakmak anlamına gelebilir sevgili Başaklar.

Terazi

Sevgili Teraziler size bir mesajımız var: Değeriniz, diğer insanlar için ne kadar yaptığınız veya size ne kadar ihtiyaç duyulduğu ile belirlenmez. Değeriniz, kendiniz de dahil olmak üzere en çok değer verdiğiniz şeylere yaptığınız yatırımla belirlenir.

Akrep

Bu ay insanları etkilemek veya kazanmak için kendinizi aşırıya kaçarken bulursanız, bir dakikanızı ayırın ve hedefinizi yeniden düşünün sevgili Akrepler. Tek yapmanız gereken kendiniz olmak. Bu fazlasıyla yeterli.

Yay

Bir süredir dikkatsiz ve düzensiz çalışıyordunuz sevgili Yaylar. Şimdi programınızı yeniden düşünmenin zamanı geldi. Sağlığınız öncelikli. Bu arada, olmadığınız bir şeyde iyi olduğunuzu iddia etmeyin. Duygusal benliğinize özen gösterin.

Oğlak

Bağımsız mısınız yoksa kırılganlıktan mı korkuyorsunuz sevgili Oğlaklar? Bu, kendinize sormanız gereken bir şey, özellikle de başkalarından ihtiyaç duyduğunuz ilgiyi almaktan kendinizi alıkoyuyorsanız.

Kova

Sevgili Kovalar bu ay başkalarına görüldüğünü hissettirmek için kendinizi geri tutmamaya dikkat edin. Herkes sizin seviyenizde değil. Kendinizi onların seviyesine düşürmenize de gerek yok. Büyüklük sizde kalsın.

Balık

Bazen işler planlandığı gibi gitmiyor veya yolunda gitmiyorsa, yanlış bir şey yapmıyorsunuz – bu sadece nefes almak için biraz zamana ihtiyacınız olduğu anlamına gelebilir. Oyun için biraz zaman ayırın sevgili Balıklar.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama