June 25, 2024

Terazi Burcu Analizi

En sevdiğimiz aylardan Eylül geldi, Teraziler doğum günleri hakkında düşünmeye başlamıştır bile! Dost canlısı, adil ve uyumlu olan Terazi burçları genellikle ilk tanışıldığı andan itibaren sevilir. Aslan ve Koç burçları gibi baskın ve göz önünde olmayı sevmezler tabi bazı istisna Terazi erkekleri dışında! Terazi burçları genellikle sanata ve müziğe düşkün olurlar. Onlara hediye alırken direkt bunun üzerinden ilerlemeniz sağlıklı olacaktır.

Sakin yapıda da olsalar her şeyin belirli bir düzende gitmediği günler ani sinir patlamaları yaşayabilirler. Çabuk parlayan Terazi burçları sinirliyken çok fazla yanlarında olmak istemeyebilirsiniz çünkü kendi keyifsizliklerini ve düşük enerjilerini size de bulaştırırlar. Her ne kadar uyumlu karakterler de olsalar genellikle kendi istedikleri şeylere uyum sağlanmasını beklerler bu da partnerleri için yorucu olabilir.

Balık, yengeç gibi su grubu idealistlerine karşı Terazi burçları biraz faydacıdır. Her ne kadar idealist olsalar da idealleri için hoş karşılamadıkları bazı şeylere tamam diyebilirler. Nabza göre şerbet vermek tam Terazilerin işidir. Zarif, nazik ve kibar Teraziler yanında vakit geçirmekten keyif alacağınız insanlardır. Genellikle meraklılardır ve her şeyi bilmek isterler. Öte yandan bazen inanılmaz üşengeç olurlar ve uyku hayatlarındaki en önemli şey olabilir bu yüzden planlar ertelenir ve başkalarına karşı zor durumda kalabilirsiniz. Giyim kuşamına ve dış görünüşüne ekstra özen gösteren teraziler bazen harcamaları konusunda fazla açılabilirler, sevdikleri bir arkadaşları ya da partnerleri olarak bu alışveriş bağımlılığını azaltması yönünde telkinlerde bulunabilirsiniz.

2020 yılı herkes için zorlu geçti sevgili Teraziler yeni yaşınız için daha sağlıklı bir Dünya dilemeye ne dersiniz?

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama