April 25, 2024

Tüm Zamanların En Popüler Yabancı Dizileri

Bütün gün youtube videolarına bakmaktan sıkıldınız, daha önce izlediğin dizi ve filmeri tekrar izlediniz ve hayatına yeni bir renk gelsin istiyorsunuz o halde doğru yerdesiniz. Bazı diziler vardır hep duyarsınız merak edersiniz ama bir türlü izlemeye başlayamazsınız işte bugün o dizilerden bahsedeceğiz. Yayınlandığın zamanda da günümüzde de çokça konuşulan, herkesin sevdiği, büyük tartışmalar yaratan, hala tekrar çekilsin diye umutla  beklenilen tüm zamanların en popüler yabancı dizileri ile sizi başbaşa bırakıyoruz, bu kez birine başlayacağınıza eminiz.

Sherlock

Sherlock Holmes’un hikayeleri, Sir Arthur Conan Doyle’un gizemli romanlarını 1800’lerin sonlarında ilk kez yayınladığından beri sayısız medyada yeniden anlatıldı. Ancak Benedict Cumberbatch’in esprili dedektifi canlandırması, milyonları daha önce başka hiçbir yapımın sahip olmadığı şekilde büyüledi.

BBC, daha fazlasının gelme olasılığını elinde tutuyor fakat halihazırda 13 adet Sherlock bölümü var, sindire sindire izleyin çünkü bittiğinde büyük bir boşluk sizi bekliyor olacak.

Lost

Hayranlarının sürekli finali konusunda ikiye bölündüğü, bazılarının hala nefretle andığı diziye geldi sıra; Lost. Gizemli bir adada mahsur kalan uçak kazasından kurtulanların hikayesini anlatan dizinin son sezonu çok eleştirildi, bunu göz ardı ederseniz çok sürükleyici bir yapım olduğunun garantisini verebiliriz.

The Leftovers

“The Leftovers” HBO’nun diğer popüler dizileriyle aynı geniş kitleleri asla çekmeyi başaramamış olsa da, bu yarı doğaüstü drama birçok eleştirmen ve hayran tarafından zamanımızın en iyi çağdaş şovlarından biri olarak övgüyle karşılandı.

Dünya nüfusunun% 2’sinin yok olmasından sonra olanların çoğu zaman yürek burkan hikayesini anlatan “Kalanlar”, insan direncinde, kederinde ve inanç şartlarımız hakkında bir ustalık dersi veriyor.

The Sopranos

Modern televizyondaki en ikonik dizilerden biri olan “The Sopranos”, hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından bir pop kültür başyapıtı olarak görülüyor.

Altı sezon boyunca ortaya çıkan hikaye – tümü New Jersey’li gangster Tony Soprano’ya odaklanıyor – televizyonda göreceğiniz en ilgi çekici dramlardan biri.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama