July 20, 2024

Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri

Sosyal medya çağında ünlülerin attıkları her adımdan haberdarız. Son yıllarda ünlüler arasında sivrilen bir grup daha oldu. Ünlü kız kardeşler! Birinden bahsederken diğerinin adını anmanın neredeyse imkansız olduğu bu çok şık ve bir o kadar popüler kız kardeşlerin bugün stiline birlikte göz atmaya ne dersiniz? Kim bilir belki sizin ve kız kardeşinizin stiline de küçük dokunuşlar ekleyebilirler.

1. Gigi ve Bella Hadid
İkisi de dünyaca ünlü modeller olan Gigi ve Bella’yı görmeden Instagram’da ya da internette gezmek neredeyse imkansız. Son yılların en çok konuşulan bu abla kardeşi güzellikleriyle herkesi büyülemeye devam ediyorlar. Kişisel stillerinde bazı noktalarda ayrışsalar da ikisinin de kendilerine has tarzları olduğu aşikar. Ailenin büyük kızı Gigi biraz daha modern ve maskülen bir tarz takınsa da Bella biraz daha nostaljik 90’lar stilini kendine has feminen parçalarla görünümüne uyarlıyor.

2. Kendall ve Kylie Jenner
Son birkaç senedir neredeyse açtığımız her kapıda bile karşımıza çıkacak gibi görünen Kardashian’ların bu son iki üyesi ablaları kadar popüler. Mankenlik kariyeriyle dikkatleri üzerine çeken Kendall ve kendi markasıyla milyonlar kazanan Kylie’nin stillerinde ortak noktalar çok fazla. İkisi de kadınsı parçalardan, dar elbiselerden, topuklu ayakkabılardan hoşlanıyor yine de Kendall’ı Kylie’ye göre bazen daha spor bir tarzda da görebiliyoruz. Çabasız şıklık gibi görünse de ikisinin de stilleri için kafa yordukları çok açık.

3. Mary Kate ve Ashley Olsen
Eskiden severek izlediğimiz sarışın ikizlerin aşırı havalı bir markanın tasarımcısı olacaklarını kim söyleyebilirdi ki. O günlerde sürekli pamuk şekeri gibi giyinen Olsen kardeşler yaş aldıkça daha oturaklı olmaya başladılar. Daha sade ve basic parçalara karşımıza çıkan ikilinin stilleri çok küçük dokunuşlarla birbirlerinden farklılaşıyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama