July 20, 2024

Ünlüler Neler Giyiyor?

Dışarısı çok sıcakken ne giyeceğine karar vermek daha da zorlaşıyor, bir şort bir tişört bir de terliklerle kendimizi dışarıya atmak en cazip fikirlerden birine dönüşüyor. Ancak en sevdiğimiz ünlülerden ilham alarak bu sıcak yaz günlerini şık ve stil sahibi atlatmak hiç de zor değil. Sarah Jessica Parker’dan it girl Alexa Chung’a en sevdiğimiz ünlüler sıcak yaz günlerinde neler giyiyor gelin birlikte keşfedelim.

Margot Robbie
Margot Robbie bu görünümüyle sahili şehire taşımış. Mini elbisesi, parmak arası terlikleri ve hasır şapkasıyla hem çok şık hem de çok rahat görünüyor.

Alexa Chung
Çok rahat bir çift babetin yerini ne tutabilir? Alexa Chung yıllardır vazgeçemediği babetleri, sezonun en moda mikro trendi küçük çantası ve dar güneş gözlükleriyle düz bir tişört ve jean ile bile nasıl şık olunulabileceğin dersini veriyor.

Rosie Huntington-Whiteley
İşte tek ton giyinmenin en başarılı örneklerinden biri. Rosie, nar çiçeği tonlarındaki maskülen takım elbisesini beyaz topuklu ayakkabılarla tamamlayıp takımına feminen bir hava katmayı ihmal etmemiş.

Sarah Jessica Parker
Bir dönemin stil ikonu Sarah Jessica Parker hala giydikleriyle bizlere ilham vermeye devam ediyor. İş kıyafeti gibi görünen mavi gömleğini saten pileli eteği ile kombinleyip ona bambaşka bir hava katarak stil sahibi olmanın küçük dokunuşlarda gizli olduğunun altını çiziyor.

Emily Ratajkowski
Siz de şık ve rahat bir elbiseyle bütün yazı geçirebilecek tayfadan mısınız? O zaman Emily’nin görünümüne bayılacaksınız. Saten kumaştan elbisesi ve tamamlayıcı takılarıyla Emily, hem casual hem şık görünüyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama