June 18, 2024

Ünlülerden İlham Alın! 7 Farklı Kombin Önerisi

Her ne kadar pandemi sebebiyle evlerde oturmaya devam etsek de hayal gücümüzü de kapatmamız gerekmiyor. Baharlık bir elbise ile hafif rüzgar esen bir tatil beldesinde olmayı kim istemez ki? Bunun yerine Instagram’a giriyoruz ve ünlülerden ilham alıyoruz. Her ne kadar ünlü isimler de karantinada olsalar da hayranlarını sürekli haberdar etmek durumunda oldukları ve marka işbirlikleri için mutlaka kıyafet paylaşımında da bulunuyorlar. Gelin hep birlikte ünlülerin geçtiğimiz aylarda en çok beğenilen görünümleri inceleyelim;

Rosie Huntington-Whiteley

Tek bir şeyden eminiz o da Rosie’nin de eşofman takımlarını en az bizim kadar sevdiği. Her ne kadar çok konforlu bir görünümü de olsa kusursuz görünen saçları ve yüzü ile dikkat çekmeyi başarıyor. Kalın tabanlı sandaletler bu sene sürekli karşımıza çıkacak hazır olun.

Emily Blunt

2’li örgü takımları bir de Emily Blunt farkı ile görün. Alt ve üst ayrı olarak değerlendirdiğimizde de çok şık iki farklı tamamlayıcı parçadan oluşan bu görünüm geçiş mevsimleri için ideal bir ilham kaynağı olabilir.

Gal Gadot

Gal Gadot’dan tam bir zoom kombini geldi! Altta eşofman üstte blazer ile katıldığınız toplantıları hatırlamaya çalışın. Bu kadar patlayan renklerde bir kıyafet giyecekseniz onu beyaz gibi sade bir renkle dengeleyebilirsiniz, tıpkı Gal Gadot gibi!

Kendall Jenner

Hayalinizdeki uçuş uçuş elbiseyi hala bulamadınız mı? Belki de o elbise Kendall Jenner’ın gardırobundadır! Hem deseni hem kesimi ile çok romantik bir görünüm sunan elbisenin bir benzerini mutlaka dolabınıza ekleyin.

Beyonce

Kraliçe Beyonce’nin Instagram fotoğrafları da dergi çekimlerinden fırlamış gibi. Kapitone jean takım giymek her yiğidin harcı değildir ama siz de Beyonce gibi cesursanız jean etek mont kombini neden olmasın?

Yara Shahidi

Yara ile ortak bir noktanız olabilir, ikiniz de pijama takımı giymeyi seviyorsunuz! Ama burada bahsettiğimiz dizleri çıkmış ev takımları değil Yara’nınki gibi saten ve şık olanlar!

Hailey Bieber

Hailey Bieber’in kaç farklı küçük siyah elbisesi var bilmiyoruz ama her seferinde farklı ama birbirinin aynı görünen elbiseler ile karşımıza çıkıyor yine de bu kadınsı görünüm ve çabasız şıklığı ona çok yakışıyor. Siz de pijamaları çıkarıp en sevdiğiniz elbise ile bir akşam yemeği yiyebilir, kendinizi daha şık hissedebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama