July 20, 2024

Ünlüler Bu Yıl En Çok Ne Giyecek?

Yeni yıl, taze yeni trendler demektir. Bilinmeye değer ilkbahar/yaz 2023 trendini zaten bir araya getirmiş olsak da, biraz daha gözden kaçan bazı trendler var. Denim zamansızdır, ancak bu, bu sezon diğerlerinden daha fazla hakim olan bazı stillerin olmadığı anlamına gelmez. Kot koleksiyonunuzu yenilemek, kıyafetlerinize bir hava katmanın kolay bir yoludur ve dikkat edilmesi gereken kot kesimleri, renkleri ve stillerinin önünü bazı favori ünlülerimizden daha iyi kim açabilir?

Gri geniş paça

Stil Notları: Bir süredir gri kot pantolonların ortalıkta dolaştığını görmemiştik ama Bella Hadid onları geri getiriyor. Ve biz kimiz ki tartışacağız? Havalı kız havasını elde etmek için gereken tek şey, 90’lar tarzı yüksek belli, geniş paçalı bir jean pantolon.

 

Kargo

Stil Notları: Kargo pantolonları genel olarak son zamanlarda büyük bir canlanma yaşadı, bu nedenle doğal olarak kotlara da cepler ekleniyor. Hailey, bir kazak ve spor ayakkabı kombinasyonuyla rahatlığını koruyor, ancak aynı zamanda süslü bir üst ve sivri burunlu topuklu ayakkabılarla da çok iyi çalışıyor.

Klasik Düz Kesim

Stil Notları: Bir klasiği alt edemeyeceğinizi kanıtlayan Zoë Kratitz, mavi düz paça kot pantolonla zahmetsiz görünüyor. Hangi mevsimde/yılda olursak olalım, evrensel olarak harika görünen bu jean ile asla başarısız olmayacaksınız.

 

İnce Geniş Paça

Stil Notları: Moda dünyasının ünlülerinden Jeanne Damas (moda markası Rouje’nin kurucusu) takip edilmesi gereken en şık Fransız kadınlarından biri. Jeanne, şık bir çift ince paça bol pantolonla, dantel bir bluz ve basit aksesuarlarla görünümü parlak tutuyor.

 

Bol

Stil Notları: Stil ilhamı vermesi için ikon Tracee Ellis Ross’a her zaman güvenebiliriz. Bu sefer, bu süper bol kot pantolonlarla kot gardırobundan ipuçları alıyoruz. Bu gevşek görünümü elde etmek için her zaman geniş paçalı bir jean’e başvurabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama