July 13, 2024

Ünlüler Hangi Parfümleri Tercih Ediyor?

Bir kişinin seçtiği parfüm onlar hakkında çok şey söyler, bu yüzden zengin ve ünlülerin kullandığı kokuların ilgimizi çekmesi şaşırtıcı değil.

Yeni bir yıla başlarken bazı değişikliklere ihtiyacınız varsa bu neden en sevdiğiniz ünlü ile aynı parfümü kullanmak olmasın? Ünlüler dünyasının koku dolabına girmenizi sağlamak için, favori ünlülerimizin diğerlerinden daha çok sevdiği kokuların bir listesini topladık.

 

Adele – Dior Hypnotic Poison

Adele’i bu kadar sevdiren şeylerden biri özgün olması, bu yüzden şarkıcının Dior’un Hypnotic Poison’ını yani ilk gençlik yıllarından beri en sevdiği parfüme sadık kalması belki de şaşırtıcı değil. Ardında yumuşak bir kehribar vanilya kokusu bırakarak, Adele’in bu parfümü neden bu kadar zaman boyunca tuvalet masasında tuttuğunu görebiliriz.

 

Naomi Campell – Dior Diorissimo

Bir süper modelin nasıl koktuğunu merak ettiyseniz cevabı: Dior Diorissimo. En azından Naomi Campbell iseniz durum böyle. İngiliz süper model, 2018 Fragrance Foundation Awards’ta klasik kokuya olan sevgisini paylaştı ve “Çiçekleri, kalıcı çiçekleri seviyorum ve vadideki zambak bunu yapıyor, bütün gece dayanıyor” dedi.

 

Ashley Graham – Chloe

Model ve eski Bazaar kapak yıldızı, “Chloé parfümüm olmadan yaşayamam” diyerek imza parfümünün Chloé olduğunu açıkladı. Onu suçlamıyoruz, çünkü belirgin bir şekilde rüya gibi kadınsı bu koku, kendisini mükemmel bir imza kokusu yapıyor.

 

 

Meghan Markle – Jo Malone Wild Bluebell

Sussex Düşesi, Jo Malone London’ın Wild Bluebell parfümünü günlük kokusu olarak kullandığını söyledi. Hafif ve taze olan bu parfümün yanında akşam etkinlikleri için Bvlgari Blv II parfümüne olan sevgisini de dile getirdi.

 

Blake Lively – Gucci Eau Premiére

Vogue Avustralya’ya göre Lively meyveli çiçekli kokuları tercih ediyor. Gucci’nin Eau Premiére’i, resmi olarak kokunun yüzü olduğu için  favorilerinden biri, ancak her zaman elinde Victoria’s Secret meyveli parıldayan bir spreyi olduğunu da bildiriliyor.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama