April 21, 2024

Ünlülerin En Sevdiği Rengi Stilinize Nasıl Uyarlarsınız?

Bu yıl biraz daha renk denemeye hazır mısınız? Nerede ilham alacağınızdan emin değilseniz, Rihanna ve Dua Lipa gibi korkusuz giyinenleri taklit etmek harika bir başlangıç noktasıdır.

Bahsedilen ünlüler cesur görünümleriyle tanınırken, daha klasik bir kişisel tarzla ilişkilendirilen diğer isimleri de dahil ettik. Örneğin Kate Middleton ve Selena Gomez, baştan aşağı kahverengi bir kıyafetin hayranları. Ünlülerden ilham alan favori 2022 renk kombinasyonlarımdan alışveriş yapmak için aşağı kaydırın.

Turuncu + Yeşil

Kim cesur yeşil pantolonları denemeye hazır? Turuncu ve yeşili bir arada düşündüğünüzde fazla cesur bir tercih gibi görünebilir ama ünlülerden ilham almak biraz cesaret de gerektirir.

 

Sıcak Pembe + Siyah

Bu, deneysel ve klasiğin mükemmel karışımı bir görünüm. Bu sezon sıcak pembe en popüler renklerden biri ve harika bir seçim. Kaliteli bir siyah balıkçı yaka her zaman sağlam bir yatırımdır.

Kahverengi Üstü Kahverengi

Eğer fazla cesur davranmak istemiyorsanız kahverenginin her tonu bu sezon çoğu ünlü tarafından tercih ediliyor. Giydiği her şey ile bir stil ikonu olan Kate Middleton yanılıyor olamaz!

Kobalt Mavisi + Neon Yeşili

Her zaman cesur seçimler yapmayı seven Bella Hadid bu kez de bizi şaşırtmadı ve en iddialı renkleri bir arada kullanmaktan çekinmedi.

Kırmızı + Pembe

Kırmızı ve pembeyi bir arada düşündüğünüzde ilk bakışta uyumsuz gelebilir ama biz Hailey Bieber’ın görünümüne bayıldık!

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama