May 30, 2024

Ünlülerin Ev Stilinden İlham Alın

Ünlülerin yiyip içtiği şeylerden makyaj malzemelerine kadar artık her şeylerini biliyoruz. Youtube kanalları ve Instagram hesaplarıyla ünlüler artık evlerinin içinden küçük kesitleri hayranları ile paylaşmak konusunda eskisi kadar ketum değiller. Peki evinizi tekrar organize ederken ünlülerin muhteşem evlerinden ilham almaya ne dersiniz? İşte en sevdiğimiz bazı ünlülerin evleri;

Liv Tyler

Daha çok açık tonlarla döşenmiş olan Liv Tyler’un evinde romantik bir hava söz konusu. Beyaz ve açık renklerde pek çok dekorasyon objesi kullanılan ev sakin fakat samimi bir hava sunuyor. Ahşap detaylarla da renklendirdiği evi minimal ve sakin bir ortamda yaşamayı sevenler için harika bir ilham kaynağı.

Anne Hathaway

Sanki kocaman bir ormanın ortasındaki bir ağaç evin içine ışınlanmışsınız gibi bir hissiyat yaratan Anne Hathaway’in çiftlik evinin her yerinden doğal bir malzeme fırlıyor. Bazı insanlar için mükemmel olsa da sürekli yaşadığınız bir ev için bir zaman sonra göz yorucu olabilir. Ev farklı küçük renksel dokunuşlarla minimal olmaktan çıkmış yine de çok kalabalık bir hali de yok. Kaosun içerisinde bir düzen var gibi. Eğer siz de köy evi gibi görünen evlere meraklı iseniz, evinizi ahşap dokunuşlarla böyle bir kır evine dönüştürebilirsiniz.

Jessica Alba

Doğal tonlara gönül vermiş bir ünlümüz daha var; Jessica Alba! Çocuklarını yetiştireceği bir ev hayaliyle bu evi satın alan Alba ilk gördüğünde fazla değişiklik yapmak istemese de evin bitmesi 18 ay sürmüş. Griler, siyahlar, ekruların yoğunlukta olduğu ev modern bir Amerikan evi havası sunuyor. Alba’nıki gibi kocaman bir havuzunuz belki hiçbir zaman olmayacak ama mesela odalarınızı onun eviyle aynı tonlarda boyayabilirsiniz.

Kylie Jenner

Söz konusu Kylie Jenner olduğunda her şeyin pembe olmasını beklerdik! Her şey olmasa da evin büyük çoğunluğu patlayan renkler ve abartılı eşya, objelerden oluşan ev, Barbie evi havasında! Yaşaması ne kadar kolay olur tartışılır fakat Kylie’yi seviyorsanız mutlaka ilham alacak bir şeyler bulacaksınız, eminiz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama