July 24, 2024

Uzun Elbiseleri Jennifer Lopez Gibi Şık Taşımanın Sırları

Jennifer Lopez 20 yıl sonra tekrar Ben Affleck ile aşk tazeleyedursun, biz bugün JLO’yu bambaşka bir yerden ele alacağız. Hepimizin stiline katmakta zorlandığı o parça: uzun elbiseler! Jennifer Lopez yıllardır kendine has parıltılı ve kadınsı stilinin yanında maksi elbiseleri stiline çok iyi yedirmesi ile ünlü. Peki bunu nasıl yapıyor? Gelin birlikte öğrenelim.

Lopez’in maxi seçimi şal desenli Etro numarasından ayçiçeği sarısı ve çiçekli ipek Gucci versiyonlarına kadar kendi gibi arsızca cesur. Ancak son zamanlarda Capri’de sahnede özel bir orman baskılı Roberto Cavalli elbisesi giyen pop süperstarı, desenleri ve yakıcı parlak renkleri gerçek bir performans sanatçısı kolaylığıyla ortaya çıkarıyor. Bu maksimalist parçalara her seferinde desen ve mücevherlerle daha fazla renk katıyor!  Dolce & Gabbana’nın gösterişli kutulu çantaları kişisel favorilerinden ve otel süitinden Dolce, Gucci veya Andrea Wazen’in  platformları dışında hiçbir yerde çıkmıyor. (J Lo gibi minyon bir vücuda sahipseniz, diz altına herhangi bir şey giyerken topuk çok önemlidir).

Jennifer’ın dünyasındaki tüm aksesuarlar hiper lüks aksesuarlar değil. Bayan Affleck de arada bir uygun fiyatlı bir mücevher serisi kullanabiliyor. 52. doğum gününde kocası tarafından hediye edilen Foundrae takılarının yanı sıra, Lucy Williams’ın Missoma ile işbirliğinden kalma bir çift altın küpe takıyor. Halka küpeler onun uzun zaman önce imza aksesuarlarıydı ve geride kaldı.

Elbette dünya, J Lo’nun en yeni It-bag’ine (sizden beri zümrüt işlemeli Valentino omuz stili) sadece kısmen bakıyor. Herhangi bir Lopez görünümünü farklı kılan, onun içten gülüşü ile giydiği her şey aydınlatması. Gezici paparazziler tarafından öğleden akşama kadar belgelenmesine rağmen, göz kamaştırıcı görünen Lopez, sıkı bir sağlıklı yaşam rejimi için en iyi ilham kaynaklarından biri.

Düğün sezonu için tercihinizi maksi elbiselerden yana yapacaksanız en iyi saldırı planı cildinizi ışıl ışıl gösterecek bir cilt bakım rutini oturtun (tıpkı JLO gibi) ve maksi elbiselere bir şans vermekten korkmayın.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama