May 22, 2024

Victoria Beckham’ın Güzellik Sırları

Yıllardır onu konuşuyoruz, yaptığı her şey, giydiği her parça mutlaka gündemimize giriyor. Eşiyle olan mükemmel evlilikleri de onu daha da göz önünde tutuyor. Evet 46 yaşında olmasına hala inanamadığımız Victoria Beckham’dan bahsediyoruz! Spice Girls’ün en karizmatik elemanı olarak ünlenen Victoria David Backham’la yaptığı evlilikten sonra daha da göz önünde olmaya başladı. Kendi markasını kurduğu günden beri de sade fakat dikkat çekici tarzıyla pek çok kadının favorisi. Peki 46 yaşında olmasına rağmen bu kadar genç görünmesinin sırrı ne? Gelin hep birlikte okuyalım.

Yüz masajı kilit noktalardan biri!
Victoria Beckham yüz masajı yaptırmaya ve yapmaya çok önem veriyor. Akneye meyilli cildi için sık sık masaj yaptıran Victoria masaja gidemediği zamanlarda da evde kendi masajını yapıyormuş. Gua Sha Taşı, Jade Rolller gibi yüze özel doğal taşlı masaj ürünleriyle siz de yüz masajını rutininize katabilirsiniz.

Doğal vücut ürünleri kullanıyor!
Victoria Beckham bakım rutininde genellikle doğal ürünler kullanmaya özen gösterdiğini söylüyor. Özellikle doğal yağlardan sıkça yardım alan Beckham’ın favorisi duştan sonra nemli cildine doğal yağlar ile bakım yapmak.

Cildini nemli tutmak en çok önem verdiği şey!
Kısa bir seyahate de çıksa nemlendirici ürünlerinden asla vazgeçmeyen Victoria Beckham, nemlendirici kreminden tut nemlendirici yüz spreyine kadar cildinin gerek duyduğu bütün nemi her zaman yanında tutuyor. Gece ve gündüz aynı nemlendirici kremi kullanan ünlü tasarımcıdan ilham alıp yeterince iyi nemlendiren bir nemlendiriciyi hem gündüz hem gece kullanabilirsiniz.

Göz çevresini asla unutmuyor!
Victoria Beckham’ın çoğu hazırlık videosunda göz altlarında göz maskesi olduğunu görüyoruz. Yani göz çevresini de nemlendirmeyi asla ihmal etmiyor.

Cildini içten dışa besliyor!
Bu kadar güzel ve genç görünmenin tek sırrı elbette nemlendiriciler değil! Omega 3, Vitamin C gibi önemli vitamin ve mineralleri takviye olarak almayı da ihmal etmiyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama