July 20, 2024

Vücut Tipinize Göre Jean Seçme Rehberi

Stiline dikkat eden herkes için iyi bir jean pantolonun gücü yadsınamaz boyutlardadır. Uygun bebek mavisi tonlarında bir jean pantolon anında ruh halinizi değiştirebilir, kendinizi daha güvenli ve hatta biraz seksi hissetmenizi sağlar. Ancak, vücut tipiniz bir süpermodel gibi değilse, yaşam değiştiren o harika kot pantolonu bulmak oldukça zor olabilir. Bu yüzden biz de sizin için en uygun, tam üzerinize oturan “o” kot pantolonu bulmak için uğraştık geniş kalçalardan büyük iç bacaklara, uzun gövdelerden uzun bacaklara işte giydiğiniz an iyi hissettirecek kot pantolonu nasıl seçeceğinize dair ipuçları;

Gövdeniz Uzunsa;
Uzun gövdeli kadınlar illa çok uzun olacak diye bir kural yok sadece gövdelerinin orta kısımları uzun oluyor bu da kalçalarına rahatça oturan uygun bir kot bulmayı zorlaştırıyor. Bu durumda, süper yüksek belli stilleri veya iç pantolon dikişi daha uzun olanları denemelisiniz.

Uzunsanız;
Uzun boylu kadınlar için bileği ve ayağı arasında boşluk kalmadan uygun bir jean bulmak özel dikim yaptırmıyorlarsa çok zordur. Özellikle uzun boylu kadınlar için uzun üretilmiş jeanl’lerin yanı sıra son yıllarda oldukça popüler olan kısa paça pantolonlara bir şans verebilirsiniz.

Üst Gövdeniz Kısaysa;
Vücudunuzun orta bölgesi kısayda tam kalçayı saran bir kot pantolon ya da düşük belli bir model daha uzun bir görünüm sağlayabilir.

Kalçanız Düzse;
Kim Kardashian gibi bir kalçanız olmayabilir ama doğru jean modeli ile bütün kadınlar hoş bir kalça görünümüne sahip olabilirler. Büyük cepleri olan, ve kalçanızı olduğundan daha büyük gösterecek bir modele sahip jeanler tam sizlik.

Kalçanız Büyükse;
Kalçanızı en güzel şekilde sergileyecek bir jean arıyorsanız yüksek belli ispanyol paçalar, boyfriend kotlar ve biraz esnek kumaşa sahip modeller tam da bunun için üretildi.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama