June 18, 2024

Yapması Çok Kolay! Bu Yazın En Dikkat Çeken Saç Stilleri

2022 yazındaki saç trendlerinin neler olabileceğini merak ediyor olabilirsiniz.

Uzmanlar, 2022 yazı için, insanların trendler hakkında daha az düşünüp kendileri için doğru olanı daha çok düşündüğü ve bunun sonucunda kendi kişiliklerine uygun stil seçimleri yaptığı gerçek bir tarz karışımı göreceğimizi düşünüyorum” diyor.

Bu yaz, her şey tarzınıza ve kişiliğinize uygun bir görünümü benimsemekle ilgili. En iyi kuaförlerin ve artistlerinin yaz 2022 saç trendi tahminlerini görmek için okumaya devam edin. Endişelenmeyin, bir sonraki kuaför randevunuza getireceğiniz çok sayıda saç görünümü var.

90’lar Kıvrımları

Uzman kuaförler “Kıvrık uçlar tekrar canlanıyor.. Bir süredir yokmuş gibi hissettiren bir trend, bu nedenle gerçekten taze, temiz ve adımlarınıza biraz bahar eklemek için mükemmel bir bahane” diyor. “60’lardan ilham alıyor, ancak daha modern, pürüzsüzleştirilmiş bir bitiş ile” diye ekliyor. “Genç, modern ve enerjik hissettiriyor. Çene uzunluğundaki bir küt üzerinde mükemmel bir şekilde çalışıyor.

Riviera Esmerleri

Esmer tonlar, 2022 yazının en büyük saç trendlerinden biri. Saç boyunca güneş öpmüş gibi duran çok tonlu esmer tonları düşünün.

Kuaför salonlarında şu anda gerçekten esmerlere odaklanıldığını görüyoruz. Saçında değişiklik yapmak isteyenler zengin, lüks kahverengileri kucaklamaktan keyif alıyorlar. Balayajdan uzaklaşıyor olsalar da, şu anda sadece yüzü yumuşatmak ve vurgulamak için gerçekten şık bir yüz çerçevesi eklemeyi seviyoruz.

Baharat Tarçın

Baharatlı tarçınlı kızıl saç trendi hiçbir yere gitmiyor. Pek çok model (Kendall Jenner’ı düşünün) ve moda ikonu (Sydney Sweeney ve Barbie Ferreria gibi) onu benimsiyor. Mevsimsel tonlarla gerçekten iyi çalışıyor ve taze ve canlandırıcı bir şey gibi hissediyor ve bakır ve kırmızı tonları daha altın tabanlı hale geldiğinde, onları birçok cilt tonu için son derece uygun hale getiriyor, bu yüzden çok kullanılabilir hale gelebilecek bir renk.

Üç Tonlu Sarı

Riviera esmer trendi gibi, sarışınlar da yeni boyutlara taşınıyor. Şu anda balyajdaki trend, çok tonlu sarı rengi oluşturmak için farklı tonerlerin kullanıldığı, açma işleminden sonra saça ışık, sıcaklık ve parlaklık katan çift tonlu veya üç tonlu sarı tonu. Sonuç? Üç boyutlu sarışın.

Jagger Kesimi

2022 yazında biraz daha maceralı bir saç trendi mi arıyorsunuz? Jagger kesimi çok havalı görünüyor. 70’lerdeki yetişkin erkeklerin saç kesimlerinden ilham alan bu kesimi genç bir Mick Jagger düşünün. Bu, püsküllü, doğal bir dokuya, düzensiz bir kıvrılma desenine ve kulaklar ve yaka çevresinde daha ağır olan yumuşak hareketlere ve bükülmelere sahip bir kesim.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama