June 25, 2024

Yaz Aylarında Jean Şortları Nasıl Kombinleriz?

Jean şortların yalnızca tatilde ya da festivalde giyildiği o günler eskide kaldı. Artık şık kombinlerin de tamamlayıcısı oldular. Yıllar geçtikçe jean şortları pek çok farklı formda gördük. Düşük belli, püsküllü, yırtıklı, eskitmeli derken hiç de göz ardı edemeyeceğimiz bir çeşitlilikle karşı karşıya kaldık peki siz yine de söz konusu jean şort olunca nasıl kombinleyeceğini bilemeyenlerdenseniz gelin hep birlikte aşağıdaki görünümlerden ilham alalım.

 

  1. Kesik Şort + Kısa Kollu Gömlek + İpli Sandalet

Jean şort giymek için mutlaka bir adet edinmenize gerek yok. Bir yeri lekelenmiş ya da uzun süredir kullandığınız için sıkıldığınız ya da artık modelini beğenmediğiniz jean şortunuzu keserek onu şort haline getirebilirsiniz. Daha şık bir görünüm için kısa kollu gömlek ve sezonun yükselen trendi ipli sandaletlerle tamamlayın.

 

  1. Kot Şort + Örme Üst + Kalın Sandalet

Bu sene vücuda oturan biker şortları ne kadar moda olduysa denim şortlar da onların izinden gidiyor. Skinny pantolondan kesilmiş gibi bir görünüm sunan bu şortların bu Feminen havasını bir tık kırmak için kalın ve kaba sandaletler ile bir arada kullanabilirsiniz.

 

  1. Yüksek Belli Şort + Korse Üst + Terlik

Kim demiş denim şortlar her zaman sportif kombinlere yakışır diye? İçinde kendinizi en Feminen hissedeceğiniz şortlar yüksek belli şortlardır. Bel kıvrımınıza dikkat çekmenizi sağlayan bu modellerin üstüne daha dar ve içine sokabileceğiniz bir üst giyerseniz silüetiniz daha güzel ortaya çıkar, altına da bir çift topuklu yerlik giymeyi unutmayın.

 

  1. Kot Şort + Dikkat Çekici Üst+ Topuklu Terlikler

Kot şortunuzun sıradan görünümünden uzaklaşmak istiyorsanız cevap belli desenli dikkat çekici bir üst ve iddialı tamamlayıcılar. Hasır çanta ve topuklu terlik denim şortu kesinlikle şıklık yarışında bir üst seviyeye taşımış.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama