May 30, 2024

Yaz Ruhunu Hissettirecek Romantik Komedi Filmleri

Yaz mevsiminde içimizi kıpır kıpır edecek yaz aşklarını izlemeye ne dersiniz? İster tatilde ister hafta sonu evinizde izleyebileceğini yaz ruhunu yansıtacak en eğlenceli filmleri sizler için seçtik.

Aşkın 500 günü

Summer Finn (Zooey Deschanel) ve Tom Hansen (Joseph Gordon-Levitt) arasındaki romantizm mutlaka mutlu bir son değil, ancak filmin beklentiler ve gerçeklik senaryolarından öğrenilecek çok şey var. Bazen bir şeyi ne kadar çok isteseniz de gerçekleşmeyecektir ve bu, yaz aşk kuşlarının kesinlikle duyması gereken hayatın en zor derslerinden biridir.

Ayın Doğuşu Krallığı

Sam ve Suzy birbirlerine uymuyorlar ve bu da onları birbirleri için mükemmel yapıyor. 12 yaşındaki iki çocuk aşık olur ve birlikte Ayın Doğuşu Krallığı dedikleri pastoral bir yere kaçarlar, ancak yolculukları pek planladıkları gibi gitmez. (Endişelenmeyin, fırtına saklanma yerlerini yok etmez ve mutlu sonları vardır!)

Gezgin Pantolonun Kardeşliği

Bu 00’ların klasiği, teknik olarak dostluk ve dört farklı kankanın bir yazı nasıl ayrı geçirdiğiyle ilgili, ama aynı zamanda unutulmaz bir aşk hikayesi de içeriyor. Pitoresk Yunanistan’da ortaya çıkan bir aşk. Lena (Alexis Bledel) ve Kostos, Santorini’deki ailesini ziyarete gittiğinde tanışırlar ve ilk başta nasıl tanıştıklarına bakıldığında ilişkileri sarsıcı olsa da, öyle olması gerektiği açıktır.

Öpüşme Kabini

Öpüşme Kabini, Netflix’i ve hayatımızı kasıp kavurdu ve bunun iyi bir nedeni var: En iyi arkadaşının ağabeyine aşık olan bir kız (Joey King) hakkında süper tatlı bir lise romantizmi. Bir yaz kaçamağı için umut verecek. Ah, gençlik aşkı.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama