April 25, 2024

Yazdan Sonbahara Taşıyabileceğiniz 5 Parça

Şu anda yaşadığımız keyifli havayla, sonbaharın hemen köşede olduğuna inanmak zor. Bir Hint yazı hoş bir sürpriz olurdu ama sıcak hava kıyafetlerimizi ancak bir yere kadar saklayabiliriz, değil mi?

Pek de öyle sayılmaz. Gardırobunuzun arka sıralarına itmeye hazırlandığınız yazlık eşyaların birçoğu aslında soğuk mevsime taşınabilir. Tek yapmanız gereken biraz akıllıca şekillendirmek. Sandaletler ve bikinilerden bahsetmiyoruz, ancak crop toplar, pamuklu gömlekler ve mini etekleri sonbahar kıyafetlerine dahil etmek kolaydır. Birkaç ekstra katman ekleyerek, soğuğu yenmek için aksesuarlar kullanarak ve renk paletini ayarlayarak, çarpıcı parlak renkler yerine daha sıcak nötrler düşünün. Önümüzdeki birkaç ay boyunca bin ya da öl zımbalarınızı giymeye devam edebilirsiniz.

Ancak ben örnekler olmadan tavsiye vermeye gerek yok, bu nedenle aşağıda beş popüler yaz ürünü etrafında bir araya getirdiğimiz kıyafet koleksiyonunu bulacaksınız.

Beyaz Gömlek

Stil Notları: Instagram akışlarımız son birkaç aydır bikinilerin ve askılı camilerin üzerine kayıtsızca giyilen uçuşan pamuklu gömleklerle dolu. Hava soğudukça, gömleğinizi örtünmek yerine temel katman olarak kullanın ve daha fazla sıcaklık için üstüne örme bir yelek ekleyin.

Pamuklu Midi Elbise

Stil Notları: Dökümlü midi elbiselerinizle vedalaşmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün. Sandaletlerinizi spor ayakkabılarla değiştirin ve biker ceket ile görünümünüze sonbahar havası katın. Bu kadar basit.

Mini Etek

Stil Notları: Mini etekler yaz boyunca geri dönüş yaptı; onları sonbahara taşımak için yapmanız gereken tek şey kalın bir tayt ve rahat bir örgü eklemek. Bence kısa etekler ve diz üstü çizmeler birlikte giyilmek için yaratıldı, bu yüzden bunu mükemmel bir fırsat olarak değerlendirin.

Crop Üst

Stil Notları: Atletler gerçekten de yıl boyunca vazgeçilmezdir. Sadece kıyafetinizi havaya göre uyarlamanıza izin vermekle kalmazlar (daha ılıman günlerde trikolarınızı çıkarabilirsiniz), aynı zamanda daha basit yinelemeler her türlü kıyafete eklenebilir.

Bol Paça Pantolonlar

Stil Notları: Bol paça pantolonlar, keten gömleklerden tek parça mayolara kadar her şeyle eşleştirilerek sıcak aylarda çok yönlülüğünü kanıtladı. Mevsimsel değişim için rahat moduna geçin ve sofistike bir sonbahar paletinde akıllı katman parçalarıyla stilinizi oluşturun.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama