June 25, 2024

Yazın En Dikkat Çekici Çanta Trendleri

Yaz stili için rengarenk elbiseler, etekler ve şortlar almış olsak da bu güzel kıyafetleri tamamlayacak parçalar olmadan düşünemeyiz. Yeni bir çanta almak, yeni sezon için görünümünüzü düzeltmenin ve estetiğinizi elden geçirmenin en hızlı yollarından biri. Peki 2022 yazında dikkat edilmesi gereken çanta trendleri neler?

Bez çantalardan daha dikkat çekici ve ışıltılı modellere kadar gelin bu yazın çanta trendlerine birlikte göz atalım. İçlerinden biri mutlaka dikkatinizi çekecek söz veriyoruz!

Deri Örme Çanta

Deri dokuma sepet çantaları birkaç yıldır piyasada ama görünüşe göre popülerlikleri bu yaz tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Instagram’a her giriş yaptığımızda, onları tekrar görüyoruz. Ve bu aralar, daha da fazla yineleme ortaya çıkmaya başlıyor.

Bouclé Dokular

Buklet dokuları S/S 22 podyumlarında her zamankinden daha yaygındı, bu nedenle fabrikasyonun çantalara da inmesi şaşırtıcı değil. Bu görünüm çantaları olduğundan daha zengin gösteriyor.

Tığ İşi Çanta

2022 yazı için şimdiden birkaç It çantası geliyor, ancak hiçbiri Prada’nın tığ işi çantası kadar talep görmüyor. Tığ işi çantaları bu yaz her plajda göreceğiz ama sizinkinin illaki Prada olmasına gerek yok isterseniz annenize bile istediğiniz modeli ördürebilirsiniz.

Kıvrımlı Çizgiler

Kutulu, yapılandırılmış çantaların görünümünü sevsek de, kıyafetlerinizi daha güncel hale getirmek istiyorsanız, o zaman kavisli bir stile yatırım yapmalısınız. Coperni kusursuz bir silüet sunuyor, ancak hemen hemen her kıvrımlı omuz çantası işinizi görür.

Halat Kolları

Dokuma deri dokular ve tığ işi çantalar arasında, plaj ve tatil esintileri taşıyan çantaların bu yaz önemli haberler olduğunu görmek için çanta tutkunu olmanıza gerek yok. Denizden ilham alan ip kulplu çantalara girin.

Satüre Edilmiş Omuzlar

Bu sezon, parlak renklerin en parlaklarını kucaklamakla ilgili, ancak bir elbise veya takım elbise içinde doygun bir renk tonu kullanmak çok göz korkutucu geliyorsa, parlak bir omuz çantası ile kombinlerinize renk şoku eklemeyi deneyin. Şu anda seçim yapabileceğiniz çok şey var.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama