April 25, 2024

Yazın Vazgeçilmezi Terlik ve Sandaletler

İster inanın ister inanmayın ama yaz kapıda! Hazır daha yaz tatiline vakit varken tatil bavulunun eksiklerini tamamlamanın zamanı geldi de geçiyor.
Söz konusu ayakkabı olduğunda seçenekler bol fakat dolaplarda yer yok ve fazla da para harcamak istemiyoruz ama merak etmeyin bütün yaz ayağınızda olacak, bütün kıyafetlerinizi tamamlayacak terlik ve sandalet trendlerini sizin için küçük ve kısa tutacağız.

Stilettolar: Out
Mimari Esintiler Taşıyan Terlikler: In

Senelerdir şık ve feminen bir görünüm söz konusu olduğundan raflardan indirdiğimiz stilettoları bu yıl oldukları yerde bırakacağız. Adeta tarihi bir binanın tasarımı gibi duran topuklarıyla dikkat çeken terlikler bu sezon her yerde!

Parmak Arası Terlik: Out
Sportif Sandaletler: In

Havuz kenarında giydiğimiz parmak arası terliklerin modası geçeli epey oldu. Bu yıl plastik tokalı, kalın bantlı yıl boyunca ayağımızdan çıkartmadığımız kocaman sneakers’ların sandalet versiyonu olan sportif sandaletler moda!

Tek Bantlı Sandaletler: Out
Helenistik Sandaletler: In

Diz kapağımıza kadar bacağımızı sarıp sarmalayan, uzun ipli sandaletleri hatırladınız mı? Hatırlamayanlar varsa da boşuna üzülmesin çünkü bu sene sokaklarda bu tarz sandaletleri sıkça göreceğiz. Helenistik olarak da bilinen bu sandalet modelleri yazlık elbise ve eteklerin altında harika görünüyorlar.

Plastik Terlikler: Out
Örgü Terlikler: In

Adeta yüzme havuzundan çıkıldığı gibi giyilen terliklere benzeyen plastik tek bantlı terlikleri artık uğurluyoruz. Anne elinden çıkmış gibi görünen örgü terlik ve sandaletler, sıcak bir yaz akşamına bohem bir tavır katma konusunda oldukça başarılı.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama