June 16, 2024

Yengeç Burcu Analizi

Su grubunun belki de en çok sevilen burcu Olan Yengeçlerin doğum gününü kutluyoruz. Aynı gruptan balık burcuyla benzerlikler gösterse de Yengeç Balık burcunun daha realist hali gibidir. Onlar için de hayal gücü, estetik, güzellik ve doğa önemlidir fakat kendi inandıkları doğrultusunda daha gerçekçi hayaller yaşamaya ve hedefler koymaya özen gösterirler. İnandıkları işe fazlasıyla dedike olan Yengeç burçları, bazen bu yolda zorlansalar da kolay pes etmezler. Açıksözlüdürler, bazen bu açık sözlülükleri sosyal ortamda sizi zor durumda bırakabilir.

Yengeç burçları sadık burçlardır. Onlar için doğru olanı bulduklarına inandıklarında kolay kolay bırakmazlar. Bu hem arkadaş ilişkiler hem duygusal birliktelikler hem de iş hayatında böyledir. İş hayatında bu sivri dilleri ile bazen çatışmalara girebilir fakat yine de yengeçler sevilen bir çalışan ve iş arkadaşıdır. Kendi idealleri uğruna savaşmaktan çekinmezler.

Genel olarak sosyal olduklarını kabul etsek de yengeçlerin asıl istekleri hep evde olmaktır. Küçük bir arkadaş grubu ile yenilen yemekler, oynanan masa oyunları onlar için eğlencenin en ideal tanımlarındandır. Genel olarak sakin bir mizaca sahip olsalar da hassas oldukları konular söz konusu olduğunda tartışmaktan geri durmazlar. Herhangi bir yengece haksızlık yapmaya çalışın ve olacakları görün!

Yanlarında olduğunuz sürede sizi hep evdeymişsiniz gibi hissettiren Yengeç burçları cana yakın ve samimi dostlardır. Her zaman etrafınızda olmasını isteyeceğiniz karaktere sahip Yengeç burçları bazen alıştıkları düzenin dışına çıkmakta zorlanabilirler böyle zamanlarda küçük bir yüreklendirme yapmanız gerekebilir. Hayatınızda bir Yengeç varsa kendinizi şimdiden şanslı sayabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama