April 25, 2024

Yeni Bir Çift Ayakkabıya İhtiyacı Olanları Buraya Alalım!

Kış, ayakkabıya yatırım yapmak için yılın en sevdiğimiz zamanıdır. Yaz aylarında her gün aynı sandaletlerle dolaşabiliyoruz ama kışın ayakkabı ufkumuz genişliyor. Tabii ki, dikkate alınması gereken botlar var ve biz her zaman önümüzdeki sezon için hangi çiftlerin taze olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz. Ancak daha soğuk aylar, sadece elinizden gelenin en iyisini yapmakla ilgili değil.

Gerçekten de, kışlık ayakkabı gereksinimlerimiz çeşitlidir, bu da mevcut ayakkabı trendlerini analiz etmeyi bu kadar ilginç kılan şeydir. Hangi çiftleri bulacağınızdan asla %100 emin olamazsınız. Tabii ki, mevcut koleksiyonunuzda size yetecek kadar çiftiniz olabilir, ancak en azından 2022 için bilmeniz gereken birkaç önemli kışlık ayakkabı trendi güncellemesi var. Sözü daha fazla uzatmadan, en büyük ayakkabı trendlerini görmek için ilerleyin.

Okula Dönüş

Stil Notları: Loafer’lar çeşitli şekillerde yeniden tasarlanmaya devam ediyor ve bu da modanın onlara olan iştahının doyumsuz kalmasını sağlıyor. Şimdi, lise zamanı annemize almak için yalvardığımız corcik çiftlerini anımsatan, kalın tabanlı veya blok topuklu hantal modeller moda.

 

Çizmeler

Stil Notları: Lastik tabanlı diz boyu ayakkabılar, son birkaç yılın düz botları oldu. Ancak 2022’de yerini daha şık binici çizmesi stillerine bırakıyorlar.

 

Kare Burun

Stil Notları: Son birkaç sezonda ister sandalet ister bot olsun, en havalı ayakkabılarda kare burunlu ayakkabılar sürekli olarak ortaya çıktı. 2022 için hala büyük bir trend mi? Bekleyip görmeniz gerekecek. Bununla birlikte, 90’lardan ilham alan sivri burunlu ayakkabılarda ciddi bir canlanma var, bunların çoğu Y2K’nın daha fazla çekiciliği için yavru topuklu ayakkabıları ve arkası açık ayakkabıları içeriyor.

Babet Dönüşü

Stil Notları: Babet ayakkabılar ilk popüler oldukları zamanlardan beri hep tartışma konusu oldular. Onları seviyoruz ama biraz modası geçmiş hissettirebileceklerini anlıyoruz. Söz konusu babet olduğunda her şey stile bağlı. Tabii ki, onları skinny jean pantolon ve bir bomber ceket ile giyerseniz, 2004’e çok yakışacak, ancak onları bazı deri şortlar veya baskılı bir gömlek ile eşleştirirseniz, şüphesiz daha modern hissedeceklerdir.

Uzun ve Zamansız

Stil Notları: Klasik diz boyu çizmelerin tipik olarak “trend” kategorisine girmediğini kabul etsek de, şu anda piyasadaki basit silüet çizmelerin büyük hacmi göz ardı edilemez. Kalıcı çekicilik için klasik renklerde deri stilleri arayın.

Sahada Oynamak

Stil Notları: Adidas’ın Samba modeli, şu anda elinize geçmesi en zor spor ayakkabılardan biri. Kramponun gereksiz olduğu futbol antrenmanları için tasarlanan bu spor ayakkabı stilinde belirgin bir şekilde 70’ler var ve aynı zamanda şu an için çok güncel.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama