May 30, 2024

Yeni İmza Kokunuz NaraMaxx’tan!

Yeni bir mevsim yeni bir koku demek! Hepinizin çekmecelerinde kışa özel sakladığınız parfümleri olduğuna eminiz ama kendinizi biraz şımartmaya da hayır diyemediğinizi biliyoruz. İster amacınız yeni bir imza parfüm bulmak olsun ister küçük bir değişiklik NaraMaxx işte tam bu noktada yardımınıza koşuyor ve sizleri NaraMaxx parfümleri ile buluşturuyor.

Parfüm seçimi de tıpkı stil gibi kişiden kişiye değişen bir zevk meselesi. Kimi hafif ve çiçekli kokular dışında kokuları sevmezken kimi daha şekerli, amberli ve musk kokularına tutkundur. Bu tamamen sizin nasıl kokmak istediğinize bağlı olan bir seçim. Bazı insanlar da yaz ve kış aylarında farklı kokuları tercih ederler eğer siz de onlardan biri iseniz kış için daha albenili ve cezbedici kokulara yer açın. Bugün sizi Naramaxx’ın birbirinden güzel kokan 3 kokusuyla tanıştıracağız.

NaraMaxx Vanilla

Beyaz çiçekler, kakao, şeker ve baharat ailesinin mensubu olan Naramaxx Vanilla, hafif ve taze kokuları sevenler için tam aradıkları parfüm olabilir. Üst notaları badem, kahve, bergamot ve limon’dan oluşan bu muhteşem kokunun alt notalarını tonka fasulyesi, kakao, sandal ağacı, vanilya ve tarçın süslüyor. En önemli nota olan kalp notasını ise yasemin, sümbülteber, susam, gül ve portakal çiçeğinden alan Naramaxx vanilya taze çiçek kokularını harika baharatlarla bir araya getirip size yepyeni bir koku deneyimi vadediyor.

NaraMaxx Amber

Bir parfüm düşünün hem vanilya hem yeşil hem de aromatik notaları bir arada sunsun. İsminden de anlaşılacağı gibi büyüleyici bir koku olan Naramaxx Amber bir ortama girdiğinde anında kokusu ile dikkat çekmeyi sevenler için ideal bir koku. Üst notaları frenk üzümü, kalp notası frezya gül, alt notaları ise vanilya, paçuli, amber ve odunsu notalardan oluşan bu koku bütün gün kalıcılık peşinde olanlar için birebir.

NaraMaxx Jasmine

Hem modern hem maskülen hem de kadınsı bir koku peşinde iseniz sizleri Naramaxx Jasmine ile tanıştıralım. Misk, amber ve odunsu nota ailesine mensup bu muhteşem koku size hem duştan yeni çıkmışsınız gibi hem de bütün gün çiçek bahçesinde dolaşmışsınız gibi bir hissiyat verecek. Yasemin, iris gibi notalardan oluşan Jasmine, uzun süredir aynı kokuyu kullanan insanları bile farklı bir deneyime ikna ediyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama