May 22, 2024

Yeni Yıla Girerken Sevdiklerinize Hazırlayabileceğiniz Hediye Önerileri

Yılbaşı denilince aklımıza nefis sofralar ve sevdiklerimize aldığımız harika hediyeler geliyor. Peki her sene hediye aldığımızı düşünürsek bu sene hediye yapmaya ne dersiniz? Hem baktıkça sizi hatırlatacak hem de emeğinizi ve sevginizi kattığınız evde hazırlayabileceğiniz hediye önerileri için sizi yazının devamını okumaya davet ediyoruz.

 

Teraryum

Teraryumunuzu yosun, ağaç ve sahte karla süsleyin. Ağaçları kavanozun dibine yapıştırın ve tabanı sahte kar ve bir yosun tabakasıyla doldurun. Teraryum içerisine zevkinize göre diğer dekoratif eşyaları da ekleyin, yılbaşı teraryumunuz hazır olacaktır.

 

DIY Fotoğraf Takvimi

İşte ailedeki herkesin tadını çıkarabileceği bir hediye. Sayfaları istediğiniz gibi doldurun: Geçen yıl içinde çekilmiş resimler arasından seçim yapabilir, hatta takvime özel bir fotoğraf çekimi bile yapabilirsiniz.

 

Çam Kokulu Mumlar

Bu çizgili mumlar kesinlikle hoş kokuyor (çam gibi!), ama aynı zamanda gerçekten çok güzeller. Ve bu nane ve beyaz tasarım, hediyeyi verdiğiniz insanın evinde bahara kadar çok hoş görünecek. Mum yapmak için gerekli malzemeler basit: parafin. Çam kokusu esansını içine damlattığınız eritilmiş parafini, vanilya esansı damlatılmış eritilmiş parafin ile katlar oluşturacak biçimde bardağa döktüğünüzde mumunuz hazır!

 

Kalp Kanaviçe Çorap

Kanaviçe becerilerinizden emin değilseniz, üzülmeyin: Kalp şeklindeki tasarımı kumaş boyası ile de yapabilirsiniz ayrıca kanaviçe yapmak inanılmaz basit! Hemen youtube’un yolunu tutun.

 

 

Batik Alışveriş Çantası

Artık daha sürdürülebilir olmaya çalıştığımıza göre, bu kanvas çanta alışverişe giderken en yakın arkadaşın olacak. İhtiyacın olan tek şey kumaş boyası! Çantayı ister hazır al ister evde dik kumaş boyasını bir kovada suyla açtıktan sonra yapman gereken tek şey çantayı içine batırmak! Biraz daha geçişli bir görünüm istiyorsan altını daha uzun süre üstünü daha kısa süre boyada bırakabilirsin. Kuruduktan sonra çantan hazır!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama