June 25, 2024

Yılbaşı Akşamına Özel Farklı Etkinliklere Farklı Kombin Önerileri

Burada dürüst olalım: Bu Yılbaşı gecesi hepimiz dışarı çıkmayacağız. Geçen yılki kilitlenme bize evde kalmaktan başka seçenek bırakmadı ve bu yıl 2022’de bara gitmemize izin verse de, hepimiz dışarı çıkıp dolaşmak istemiyoruz. Kalmak için giyinmenin harika bir yanı var ve geceyi en yakınınızla ve en sevdiğinizle geçirmek, her zamankinden daha iyi. Uzun mekan kuyrukları yok ve eve taksi beklemek yok. Yoğun bir suare yerine mutfağınızda veya kanepede yatmayı seçmenin pek çok avantajı vardır.

 Yeni başlayanlar için payetler sadece Noel için değil (yazın giyin millet!) ve kanepeniz için giyinemeyeceğinizi kim söyledi?

Elbette başka seçenekler de var, bu yüzden nasıl yapıldığını bize göstermek için Instagram’daki en sevdiğim moda insanlarına döndük. Tepeden tırnağa payetler içeren ama aynı zamanda minimalist zevklere uyacak daha sade görünümler içeren kıyafetler var. Klasik bir küçük siyah elbise ve daha pek çok şey var. Gerçekten bilmeniz gereken tek şey, aşağıdaki görünümlerin her birinin terlik veya topuklu ayakkabılarla giyilebileceğidir. Daha fazlası için kaydırmaya devam edin.

 

Tam Payet Giydirme

Neden baştan ayağa payetler giymiyorsun? Herhangi bir Yeni Yıl Arifesi planı için payetli bir koordinasyona bayılırız.

Süslü Pijamalar

Gardırobumuzdaki tartışmasız en pratik kıyafet olan süslü pijamalar, kanepeden yatağa en yumuşak geçişi sağlar.

Güzel Bir Üst ve Pantolon

Güzel bir üst ve pantolon kombinasyonunu yenemezsin. Gerçekten çekicilik vermek için parlak kırmızı bir ruj ekleyin

Takım Elbise ve Grafik Tişört

Akşam çıkarken akıllı olmak istiyor ama kurumsal görünmesini istemiyor musunuz? Bir grafik tişört ekleyin. Dans etmek istediğinizde tek yapmanız gereken ceketi çıkarmak.

Küçük Siyah Elbise

Nihai yenilmemiş klasik. Akşam çıkmak için biraz daha canlı hissettirmek istiyorsanız, cesur uyumlu aksesuarlar ekleyin.

Parlak Pembe Elbise ve Altın Zincir

Parlak pembe 2021’in renklerinden biri oldu ama biz bu rengi hala çok seviyoruz. Patlayan pembe bir elbise ile 2022’yi getirin.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama