May 30, 2024

Yılbaşı Akşamına Özel Makyaj Önerileri

Yeni yıl kutlama sebebidir. Ancak kendimizin aynı şaşırtıcı ama daha harika versiyonu olma kararlarına geçmeden önce, duruma uygun giyinmenin zamanı geldi. Yılbaşı gecesi ışıltıyı, cesur renkleri ve önümüzdeki yıl hepimizin göreceği güzellik trendlerini tatmak için mükemmel bir zaman olsa da, başarılı bir gece geçirmek için makyajınızla her şeyi yapmak zorunda değilsiniz. Eğer planlarınız daha sade ise, mükemmelleştirmek için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadan yapabileceğiniz pek çok makyaj görünümü var. Güzelliğe rahat bir yaklaşım olan, ancak yine de çarpıcı olan Yılbaşı Gecesi makyaj görünümü için kaydırmaya devam edin.

Elektrikli Eyeliner

Seçtiğiniz renkte cesur bir eyeliner sürerek farkınızı ortaya koyun. Bu elektrik mavisi, parlak veya neon tonlarla oynamak istediğinizde mükemmel bir seçimdir. Bu görünüm kalın bir eyeliner içeriyor olsa da, istediğiniz kadar ince veya kalın yapabilirsiniz. Eyeliner kalemi veya jeli kirpik çizgisi boyunca dış köşelere doğru yukarı doğru hareket ettirerek uygulayın. Kalın bir çizgi oluşturmak istiyorsanız, yeterince kalın olana kadar kalemi doldurmaya devam edin. Birkaç kat hacimlendirici maskara ile görünümü ayarlayın.

 

Klasik Kırmızı Dudak

Görünümünüzü saniyeler içinde yükseltmenin en kolay yolu cesur bir ruj rengi sürmektir. Makyajınızın geri kalanı istediğiniz kadar doğal olabilir çünkü dramayı tek bir yerde tutmayı seçtiniz. Bu kırmızı dudak görünümü sofistike ve Yılbaşı Gecesi için mükemmel. Kendinizi gerçekten iyi hissettiğiniz bir kırmızı ruj bulun ve rengin kalıcı olmasını sağlamak için dudaklarınızı uyumlu bir dudak kalemi ile şekillendirin. İşte bu kadar!

 

Göksel Gözler

Yılın en popüler parti gecesi için güzellik oyununuzu güçlendirmenin kolay bir yolu takviye kuvvetler getirmektir. Göz çevresine ışıltılı göz farı uygulamak görünümünüze tuhaf bir dokunuş katar ve uygulaması hiç zaman almaz. Göz kaleminizi normalde yaptığınız gibi uygulayın, ister kanat şeklinde sürün ister kirpiklerin etrafına sürün. Göz kaleminizi sürdükten sonra, en ufak bir ışıltı dokunuşu eklemek için gözün üst ve alt kısmına ışıltılı bir holografik göz farı karıştırın.

 

Renk Patlaması

Minimum çaba gerektiren ancak bir açıklama yapan göz makyajı görünümleri, NYE için en iyi görünümlerdir. Pırıltılı krem far ve gözlerin iç alt kenarındaki liner rengi, makyajınıza yeterince detay katar: İnsanlar böyle bir şaheser yaratmak için çok zaman harcadığınızı düşüneceklerdir. En çok sevdiğiniz göz kalemi rengini seçin ve farınızı kapağınızda harmanladıktan sonra, kazanan ayrıntıyı eklemek için gözlerinizin alt kenarını göz kalemi ile çizin.

 

Rosy Flush

Gözlerde, yanaklarda ve dudaklarda aynı renkleri kullanmak, aynı anda birkaç ürün kullanmak zorunda kalmadan NYE makyaj oyununuzu hızlandırmanın kesin bir yoludur. Monokromatik makyaj her zaman iyi bir fikirdir ve bu pembe tonların sergilenmesi, bu görünümü hemen denemek istememize neden oldu. Bu görünümü yeniden yaratmak için tek yapmanız gereken aynı renk ailesinden bir göz farı, allık ve dudak rengini gözlerinizde, yanaklarınızda ve dudaklarınızda karıştırmak. Son dokunuş için zıt bir renk kullanmak istiyorsanız, ince bir dokunuş için gözlerin köşelerine uygulayın.

 

Parlayan Krom Göz Kapakları

Folyo benzeri bir bitişe sahip metalik göz farının uygulanması saniyeler sürer ve tüm gece kalıcıdır. Yılbaşı akşamı için ne giyiyor olursanız olun, bu far her şeyi tamamlayacaktır. Bir göz farı bazı uygulayın ve göz farını bir karıştırma fırçası veya parmağınızla göz kapaklarına karıştırarak takip edin. Göz kapaklarınız ışıl ışıl olacak ve birçok kişinin başını döndürecek.

 

Parıltı ve Altın

Yılın her zamanı sim takmanın uygun olduğunu düşünmeyi seviyoruz, ancak yılbaşı gecesi bize istediğimiz kadar sim takmak için yeşil ışık yakıyor (ve bunu planlıyoruz). Göz kapaklarına altın yaldız sürdükten sonra dramatik bir dudakla tamamlamak çok az zamanınızı alır ya da hiç almaz. Bir far fırçasıyla göz kapaklarına sim uygulayın ve ardından seçtiğiniz cesur bir ruja geçin. Bu arada bu Gatsby-esque görünüme bayıldık.

 

Sulu Mücevher Tonları

Gözlerde renklerle oynamak istediğinizde mücevher tonlarında göz farı her zaman iyi bir fikirdir. İster zümrüt, ister safir, ister ametist ya da altın tonlarını seçin, renk kullanmak her türlü Yılbaşı Gecesi makyaj görünümünü güzelleştirecektir. Seçtiğiniz mücevher tonlarındaki farı bir karıştırma fırçasıyla göz kapaklarına uygulayın ve daha dumanlı görünmesini istiyorsanız farı alt kirpik çizgisinin altına getirin.

 

Suluboya Dudaklar

Ombré dudak boyası kullanmak, popüler bir güzellik trendine uyum sağlamanın ve yılbaşı gecesine ve gecenin getirebileceği her şeye tamamen hazırlıklı olmanın mükemmel bir yoludur. İlk olarak, ruj renginizi seçin (tercihen kalın tarafta) ve dudaklarınızın ortasına uygulayın. Sürdükten sonra, daha şeffaf, soluk bir renk efekti yaratmak için ruju dudaklarınızın geri kalanına doğru karıştırmak için kabarık bir fırça veya parmağınızı kullanın. Fırçalanmış kaşlar ve nemli bir cilt bu görünüme mükemmel bir şekilde eşlik eder. Adım adım anlatayım mı? Bu kolay ombré dudak boyası eğitimine göz atın.

 

Soyut Detaylar

Bu yıl sizi diğerlerinden ayıracak soyut bir detay yaratarak standart kanatlı eyelinerınızı değiştirin. Likit eyelinerınızı normalde kirpik çizgisi boyunca uyguladığınız gibi uygulayın ve ardından çizgiyi kanadın ucundan yukarı ve kırışıklığın üzerine doğru uzatın. Bu, kanatlı eyelinerınızı biraz daha geliştirir ve özel günler için idealdir. Görünümü ayarlamak ve bir ışıltı dokunuşu eklemek için gözlerinizin köşelerine şeffaf bir vurgu uygulayın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama