April 21, 2024

Zendaya Stilinden İlham Alın!

Son yıllarda kendine has stili ile gerek kırmızı halıda gerek sokak stilinde çokça konuşulan genç bir ikon var: Zendaya! Rol aldığı diziler ve filmler ile de kendinden çokça bahsettiren genç oyuncu stiliyle birçok genç hayranına ilham oluyor. İster Moda Haftası’na gidiyor ister sadece arkadaşları veya ailesiyle bir alışveriş çılgınlığına çıkmış olursa olsun, Zendaya bize o kadar çok yeni fikir getirdi ki herkes kişisel stilinde ondan ilham almaya başladı. Hazır yaz geliyorken siz de genç ve özgün bir isimden ilham almak isterseniz işte Zendaya’nın kendine has stili:

1.Deri Ceket + Slip Elbise

Zendaya’nın zıt kutupları bir araya getirdiği bu görünümünde birkaç sezondur karşımıza çıkan iki parça var, şık siyah bir slip elbise ve deri ceket. Deri ceket ve topuklu botların sert tavrını siyah bir elbise ile yumuşatan genç oyuncu farklı parçaları nasıl bir arada kullanabileceğimizin dersini veriyor.

2.Takım Elbise + Spor Ayakkabılar

Normalde daha formal durumlarda giydiğimiz takım elbiseye bir de Zendaya yorumu ile bakın! Beyaz tişört ve beyaz spor ayakkabılar ile takım elbisenin ciddiyetini casual bir görünüme dönüştüren Zendaya, bazı kıyafetlerin sadece belirli yerlerde ve günlerde giyilmeyeceğini kanıtlar nitelikte.

3.Payetli Etek + Yün Kazak

Payetli midi etekleri genellikle kendi gibi feminen parçalar ile kombinlemeye alışkınsanız bir de böyle deneyin! Eteğin dikkat çekici romantik havasını düz bir kazak ve topuklu ayakkabılar ile dengeleyen Zendaya çabasız ama şık görünüyor.

4.Çizgili Gömlek + Grafik Etek

Zendaya bize basit çizgili bir bluzun grafik desenli bir eteğin içine sıkışmış halde ne kadar havalı görünebileceğini bu görünümü ile bir kez daha gösterdi. Topuklu ayakkabıları da kombine eklediğinizde karıştır ve eşleştir görünümü stilinizi bir üst seviyeye ulaştırıyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama