June 18, 2024

Zincir Kolyeler Nasıl Kullanılır?

Bir süredir kalın altın takılar çok revaçta! Hayatınıza biraz daha ışıltı katmanın pek çok yolu var: büyük halka küpeler ve altın ince yüzüklerle kombinlemek gibi! Trend olan bütün takıları bir kenara bırakırsak bütün ilgi odağı tek bir parça var o da kalın zincir kolyeler. Gardırobunuzdaki hemen her şeyle kullanabileceğiniz bu parça hareket kattığı her kombini bir üst seviyeye taşıyor. Instagram’da en sevdiğiniz Influencer’ın favori takısı olan zincir kolyeyi nasıl kullanacağınıza dair birkaç ipucu;

Kolye Uçlarıyla Kombinle

Instagram’da en sık rastladığımız kalın zincir kolye kullanımında mutlaka bir diğer kolye uçlu zarif kolye mevcut. Kalın zincir kolyenizden biraz daha uzun ince bir kolye ya da biraz daha kısa bir model… Söz konusu kolyeleri bir arada takma olduğunda seçenekleriniz sınırsız!

Tek Başına

Eğer zincir kolyenizi altın alacaksanız biraz pahalı olabilir ama bu tarz kolyeler zamansız parçalar oldukları için iyi bir yatırım olarak da görebilirsiniz. Tek başına biraz daha dikkat çekici bir zincir kolye kullanırsanız tamamlayıcı başka bir takıya ihtiyacınız bile kalmaz.

Diğer Zincir Kolyelerle Birlikte

Ekstra çarpıcı bir görünüm için kolye sayısını iki katına çıkarmaya ne dersiniz? Kaç tane kolye taktığınızın hiç önemi yok yeter ki istediğiniz şık görünümü elde edebilin.

Halka Küpelerle Birlikte

Kalın bir zincir kolye taktığınızda bu yeterli gelebilir ama oyunu büyük oynuyorsanız size bir tavsiyemiz daha var! Dikkat çekecek büyüklükte bir çift altın halka küpe daha fazla dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama